Останнє у блогах

Більше

Архів


АЗІЯ - ДРУЖИНА ПРОМЕТЕЯ...ЄВРОПА - ДОЧКА ФЕНІКСА...

Валерій Бебик, 10.01.2013 20:57

Вам відомо, що назва Євро́па (грец. - Εὐρώπη) за античною міфологією походить від імені принцеси Європи, яка була дочкою фінікійського царя Фенікса?..

Європа, як географічне поняття, вперше зявляється лише в 6 ст. до н.е. в книзі «Опис Землі» у Гекатея Мілетського. У нього Європа - Північна Еллада, яка знаходилася в Україні!

Після фальсифікації ідеологами Священної Римської імперії германської нації  Всесвітньої історії на європейських картах зникає навіть і назва така - Європа. На картах 15-17 ст. вона зображується як Кельтика (EVROPAM SIVE CELTICAM VETEREM).

В античній міфології Асія - дружина Прометея, яка була океанідою, тобто, дочкою свтової річки - Океану.

Проте, з античного епосу ми знаємо й чоловіка, якого теж звали - Асія. Він був царем і союзником Трої, засновником якої був троянський цар - Теукр.

В ІІІ-ІІ тис. до н.е. в Малій Азії існувало царство хетів/хатів - Ассува. А в скандинавській міфології Аси - покоління молодших богів, яких норвезький автор Сноррі Стурлусон у 13 ст. пов’язував богів з країною Азією.

Звідси й популярне у 17 ст. твердження, що Аси були «Азіатськими імператорами», тобто спадковими вождями-шаманами, що в давнину прийшли із євразійських степів до Європи.

Те, що це слово має сакральне значення, підтверджують і філологи, які говорять, що слово áss походить від протоіндоєвропейського слова ansu - «подих, дух, бог» що є спорідненим із санскритським asura та авестанським словом ahura.

Ви заінтриговані? - Все це ви зможете побачити у програмі "ЦИВІЛІЗАЦІЯ INCOGNITA" на телеканалі "ТОНІС". Дивіться нас щосуботи о 7.45 і щонеділі о 19.55. Нам є чим вас здивувати!  :)


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Доктор політичних наук, професор. Головний редактор українського наукового журналу „Освіта регіону: політологія, психологія, комунікації”. Автор і ведучий освітньо-наукової програми «Цивілізація INCOGNITA» телеканалу «ТОНІС».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS