Останнє у блогах

Більше

Архів


Щоденна газето! Не помирай!!!

Віктор Данилов, 19.03.2009 13:03

Дискутуючи зі свіжоспеченим блогером на ймя Ярослав Сухомлин, загалом розділяю його наглий оптимізм. Лідери регіональної преси виживуть. Куди дінуться!

Але є такий малопопулярний, ризикований вид спорта у видавців як щоденна місцева газета. От взяти до прикладу Рівненську Газету.

Класика жанру. Кілька сотень тисяч інвестицій, напружена робота колективу виводить новий проект у лідери. Найбільша читацька аудиторія в області за дослідженнями TNS-2008, чотири виходи на тиждень. Кому вона сьогодні потрібна!

Поштарка приносить сільському передплатнику усі чотири числа газети одразу (бійтесь, швидкі радіо і ТБ!). У кінцевій ціні видання складові паперу і друку, націнки реалізатора і вартості передплати сягнули непристойних відсотків. При обвалі рекламних надходжень, що там залишається на якісний контент?

Почухавши потилиці, закрили один вихід газети. Рахуєм далі. Сижу, знову чухаю. Доведеться, як не сумно, переходити на двохразовий вихід.

Доля цього феномену – української місцевої щоденної газети потребує окремого вивчення (от би Телекритика взялася). В усьому світі така преса є найпопулярнішою. А у нас, що видавець не той, читач не такий, чи може з країною щось не так?

Шкода титанічних, багаторічних зусиль, та й читачі просять, щоб газета не вмирала.

Значить, будем триматись. Зубами. І, прийде час, відроджуватись з попелу.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Медіаексперт, видавець, м. Рівне


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

    Головна RSS