Останнє у блогах

Більше

Архів


ПІФАГОР БУВ ОДЕСИТОМ?

Валерій Бебик, 21.12.2012 19:42

Схоже, що біографію видатного античного математика і філософа Піфагора історики Священної Римської імперії германської нації кардинально переписали, змінивши йому національність зі скіфа - на грека.

Але й вони не могли сховати, що мати Піфагора, насправді, звалася  - Партена. А Партена, як стверджують археологи, це імя скіфської богині, яка була дуже популярною в українській Ольвії!

В українському Криму, між іншим, і донині є курортне містечко Партеніт, де (за даними археологів) люди проживають щонайменше з ІІІ тис. до н.е.  

Батько Піфагора походить з міста Тір.

Але ж місто з таким ім’ям, як свідчать карти Європи V ст. до н.е., є також і в українському Причорномор’ї. Нині воно зветься - Білгород Дністровський і є старшим за близькосхідний Тір!

            Про все це ви дізнаєтесь (в форматі HD-якості) з програми «Цивілізація INCOGNITA» телеканалу «ТОНІС» в суботу о 17.20 і в неділю о 19.55.

            Ви хочете про це поговорити? :) 


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Доктор політичних наук, професор. Головний редактор українського наукового журналу „Освіта регіону: політологія, психологія, комунікації”. Автор і ведучий освітньо-наукової програми «Цивілізація INCOGNITA» телеканалу «ТОНІС».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS