Останнє у блогах

Більше

Архів


ОЛЕКСА МАКЕДОНСЬКИЙ БУВ З КЕРЧІ?

Валерій Бебик, 20.12.2012 09:35

Ви вже знаєте, що Олександр Македонський, ймовірно, навчався у філософській школі Аристотеля в Керчі (м.Німфей, що біля Пантикапея)?

Між іншим. поляки вважають, що він був похований десь біля Кракова. Можливо, адже колись це були етнічні українські території.

Якщо ви не бачили цю та інші програми "ЦИВІЛІЗАЦІЯ INCOGNITA" на телеканалі "ТОНІС", можете прямо зараз скачати їх з сайту телеканалу за адресою:  http://www.tonis.ua/index.pl?page=videoteka&id=civ_inc

У прямому ефірі дивіться програму "ЦИВІЛІЗАЦІЯ INCOGNITA" на "ТОНІСі" щосуботи о 7.45 і щонеділі о 19.55.

Наша програма номінована на Національну премію ім. Т.Шевченка 2013 року і завтра (замість кінця світу :) ) відбудеться засідання Шевченківського комітету, який визначить, чи виходимо ми в наступний тур.

Отже, подивіться фільм про Олексу Македонського і негайно  пишіть на сайт комітету з Національної премії ім. Т.Шевченка за адресою: http://knpu.gov.ua/work_list/8,1,30

Найголовніше, що вам за це нічого не буде :)* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Доктор політичних наук, професор. Головний редактор українського наукового журналу „Освіта регіону: політологія, психологія, комунікації”. Автор і ведучий освітньо-наукової програми «Цивілізація INCOGNITA» телеканалу «ТОНІС».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS