Останнє у блогах

Більше

Архів


Знущання над Financial Times

Віталій Мороз, 19.03.2009 10:01

«Великий бізнес в будь-якій країні чхати хотів на етику» - щонайменше один з таких неформальних висновків можна було зробити після відкритої київської лекції Христі Фріленд (Сhrystia Freeland), головного редактора Financial Times в США.

Фріленд, що приїхала в Україну на запрошення однієї з українських фундацій, поділилася, наскільки в США змінюється громадська думка про великі компанії, що були замішані в кількох серйозних для американського суспільства скандалах щодо невідповідного використання великих коштів під час кризи (купівля нових літаків, вимога додаткових державних дотацій, приліт на переговори з урядовою комісією на приватних літаках).

На одному з прийняттів Financial Times до виступу (key note speech) був запрошений гендиректор однієї з п’яти найбільших компаній США. І зійшовши на трибуну, той витяг з кишені залізничний квиток і помахав ним, наголошуючи, що приїхав в Нью-Йорк на потязі. Адже розуміє, наскільки бізнес має бути відповідальним в умовах кризи, що вдарила по добробуту звичайних громадян.

Пізно ввечорі, наприкінці прийняття, гендиректор прощався з усіма, оскільки йому потрібно було ще потрапити до сім’ї. Журналісти із здивуванням зауважили, що на той вечір потяги вже не відправлялися, так само як і для загальних авіарейсів - то був пізній час. Гендиректор не розгубився. «Я тільки стверджував, щ приїхав на потязі. І нічого не говорив про своє повернення»"

PS: Окрім відкритої лекції, під час свого візиту до України україномовна канадійка пані Христя встигла поспілкуватися з Леонідом Кучмою, Олегом Рибачуком, Анатолієм Зленко, Володимиром Горбуліним, Володимиром Хандогієм (виконує обов’язки міністра МЗС) в рамках Дипломатичного клубу.

Знання ж української мови з боку пані Фріланд набагато спростило спілкування для Сергія Льовочкіна, Андрія Клюєва, Петра Порошенка, Наталі Королевської на вечері з нагоди відкриття однієї з ініціатив щодо співпраці між Україною і Північною Америкою. Що порадила Христя Фріленд з погляду людини глобального мислення і що почули наші аксакали - покаже час.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист, керівник програм нових медіа МГО <<Інтерньюз-Україна>>


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS