Останнє у блогах

Більше

Архів


"Коло запитань" у Чернівцях 14.12.2012

Олександр Івахнюк, 03.12.2012 16:56

Радіо «Ера-ФМ»  запрошує небайдужих буковинців взяти участь у проекті «Коло Запитань» з Чернівців 14 грудня 2012 року о 14.00.

 «Коло Запитань» - це новий для України формат радіо ток-шоу, який створюється з використанням досвіду передачі Британської телерадіомовної корпорації (Бі-Бі-Сі) «Any Questions».

Під час програми її гості та аудиторія обговорюватимуть актуальні  для міста і області проблеми. (пропозиції і тези приймаються на електронну пошту ivao@mail.ru)

Звертаємо особливу увагу на те, що ми прагнемо презентувати усі точки зору на вирішення місцевих проблем, зокрема і точку зору чинної влади. Усіх учасників програми ми закликаємо до кваліфікованої дискусії без взаємних  образ і емоційних оцінок. Тільки факти і конструктивні ідеї спрямовані на добробут місцевих жителів. Тільки відкритий діалог влади і опонентів у атмосфері поваги до усіх учасників програми. Ми запрошуємо керівництво області, міста, облради, міліції, прокуратури, податкової інспекції, депутатів обласної і міської рад. Пропоновані «Радіо Ера» теми обговорення:   

-          Взаємовідносини підприємців і влади,  соціальна відповідальність бізнесу,

-           Чому Чернівці живуть без міського голови?   

Готові розглянути  Ваші пропозиції стосовно тем для обговорення 

Програма «Коло запитань» транслюватиметься у прямому ефірі на хвилях Радіо «Ера-ФМ»

Ми щиро сподіваємося на згоду керівництва міста і області взяти участь у програмі. Просимо колег-журналістів довести цю інформацію до відома усіх депутатів обласної і міської  рад, яких ми теж запрошуємо до участі.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор сайту www.eramedia.com.ua. Живе і працює у Варшаві. +48 794573460


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS