Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Ernestexiva
Thanks, A good amount of knowledge. <a href="https://phenergangel.com/&quo t;>What Is The Ph Of Phenergan</a>
Коментарів: 624
Larrysuino
Cheers, I appreciate this. <a href="https://diflucan4u.com/" >fluconazole cream</a>
Коментарів: 624
PhillipQuams
Thank you, Plenty of material. <a href="https://rxdiflucan.com/" >diflucan</a> <a href="https://augmentin4u.com/" ;>How Much Is Augmentin Otc</a> <a href="https://diflucan4u.com/" >Fluconazole ...
Коментарів: 624
PhillipQuams
With thanks! An abundance of postings. <a href="https://diflucan4u.com/" >diflucan generic</a> <a href="https://alisinoprilus.com/&qu ot;>Cheap Lisinopril Online</a> ...
Коментарів: 634
Larrysuino
You actually mentioned it superbly! <a href="https://cialistl.com/"&g t;Cialis Precio Comercial</a>
Коментарів: 634
Ernestexiva
Kudos! I appreciate it! <a href="https://amoxicillincaamoxil.c om/">trimox</a>
Коментарів: 634
PhillipQuams
Effectively spoken without a doubt. ! <a href="https://azithromycinmaxim.com /">Zithromax 1000mg Prescription</a>
Коментарів: 361
RichardVat
You actually revealed that really well! <a href="https://inderalrxbest.com/&qu ot;>propranolol 40mg</a>
Коментарів: 361
PhillipQuams
With thanks! Plenty of facts. <a href="https://celebrex-phermacy.com /">celecoxib capsules 200mg</a>
Коментарів: 635
Tyronepex
You expressed this terrifically. <a href="https://buymodafinilntx.com/& quot;>armodafinil vs modafinil</a>
Коментарів: 635

Архів


Радіо: платівку заїло

Борис Бахтєєв, 20.11.2012 13:48

На Першому радіоканалі, який ділять між собою Національне радіо та радіо «Ера», щочетверга виходить така собі програма «Хіт-парад музичних номінацій». Ї

Номінації завжди є жартівливими: хто на зіркову хворобу страждає, а чи в кого вбрання найекзотичніше. Кожний випуск представляє двох-трьох номінантів - відомих «вітчизняних» (тобто російських), рідше вітчизняних без лапок, ще рідше - західних поп-співаків. Легенька розповідь про кожного - й пісня у виконанні «номінанта». Невибаглива, одне слово, програма без особливих претензій.

Минулого четверга номінація була такою: хто з зірок найбільше страждає від надокучливих фанатів. Першим номінантом був Віталій Козловський. Проспівав він пісню Валерія Громцева на слова Володимира Івасюка «Жовтий лист». Як на мене, непереконливо проспівав - так уже прагнув проспівати «душевно», так уже вставляв, куди тільки можна, вокальні екзерсиси, що мелодія ледь не загубилася. Ніби прагнув не пісню показати, а себе, суперзіркового.

Може, це навмисне так було, щоб фанати у спокої залишили? Хто зна?

Другою номінанткою була Софія Ротару. Розповіли слухачам, як співачка була змушена навіть до суду подати на надто настирливу шанувальницю. І, як і годиться, поставили пісню. «Одну калину».

Скільки чув на першому радіоканалі спів Софії Ротару - стільки це була «Одна калина». От уже багато-багато років поспіль. Ніби Ротару нічого іншого ніколи в житті не співала. Ніби той самий «Жовтий лист» майже тридцять років тому здобув славу не в її виконанні - неперевершеному виконанні. Зірка однієї пісні - такою подає Перший радіоканал славетну співачку. Що Національне радіо, що «Ера». Чесне слово: за брежнєвських часів пісні про «партію Леніна» лунали рідше, ніж сьогодні «Одна калина» у виконанні Ротару.

Для чого це робиться, навіщо? Щоб слухачі зненавиділи Софію Ротару? Щоб у них виникла ідіосинкразія на слово «калина»? Щоб їх починало тіпати, тільки-но вони почують слово «Україна»?


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS