Останнє у блогах

Більше

Архів


ДЯКУЮ ВСІМ! МИ - В ІІ-му ТУРІ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ ПРЕМІЇ!

Валерій Бебик, 17.11.2012 13:15

ЩИРО ДЯКУЮ ВАМ, ДРУЗІ!

МИ - В ДРУГОМУ ТУРІ

ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ ПРЕМІЇ!

 

         Я дуже дякую всім знайомим і незнайомим друзям, які підтримали висунення мого творчого доробку з прадавньої української цивілізації на здобуття Національної премії імені Тараса Шевченка 2013 року!

            Насамперед, я вдячний секретаріату Національної спілки журналістів України (Олег Наливайко) та Всеукраїнській громадській організації «Співдружність працівників інформаційних видань (Віктор Шпак), які висунули мене на здобуття згаданої премії у сфері публіцистики і журналістики.

            Особлива моя подяка - правлінню Київської організації НСЖУ (Михайло Сорока, Юрій Бондар, Алла Малієнко), яке ініціювало цей процес.

            Безумовно, ці проекти не були б реалізовані, якби не підтримка редколегії «Голосу України» (Анатолій Горлов, Віталій Суддя), Національної радіокомпанії України (Тарас Аврахов, а раніше - Віктор Набруско і Василь Бирзул), телекомпанії «ТОНІС» (Олександр Бутко і вся наша творча група програми «Цивілізація INCOGNITA»).

         Окрема подяка всім, хто інформував і рецензував наші мультимедійні проекти у наступних публикаціях:

  • Автора «Голосу України» висунули на Шевченківську премію // «ГОЛОС УКРАЇНИ», 25.10.2012р. - Режим доступу: http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=270445
  • Автора програми "З глибини тисячоліть" на Українському радіо, а також багатьох інших виступів і публікацій у засобах масової інформації професора Валерія Бебика висунули на здобуття Шевченківської премії // Національна радіокомпанія України. - Режим доступу:

http://new.nrcu.gov.ua/ua/4/514002/

ДО ВІДОМА НЕБАЙДУЖИХ:

З циклом публікацій з прадавньої української історії в рубриці «Історія краю» газети «Голос України» можна ознайомитися в мережі Інтернет за адресою: http://golos.com.ua/Article.aspx?id=264523.

Радіопрограма «З глибини тисячоліть» на Першому каналі Українського радіо звучить щонеділі о 8.30, а програма «Українська цивілізація» - на радіо «Культура» щовівторка о 17.15.  On-line: http://radioukr.com.ua/ua/1432/.

Телевізійна програма «Цивілізація INCOGNITA» телеканалу «Тоніс» виходить щосуботи о 7.45 і щонеділі о 19.55, а відеоархів програм можна безкоштовно скачати з сайту телеканалу за адресою: http://www.tonis.ua/index.pl?page=videoteka&id=civ_inc.

            ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ ПІДТРИМАТИ:

            Якщо ви хочете зробити відгук на вказані творчі проекти, це можна зробити у вигляді листа чи рецензії або залишити відгук на офіційному сайті Комітету національної премії імені Тараса Шевченка за адресою:

http://knpu.gov.ua/content/цикли-публікацій-з-прадавньої-української-історії-радіопрограми-з-глибин-тисячоліть-та-украї.

            Просто клікніть цю адресу і пишіть. І вам за це нічого не буде J

            Ще раз дякую за підтримку української національної ідеї!

            З повагою,

ВАЛЕРІЙ БЕБИК


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Доктор політичних наук, професор. Головний редактор українського наукового журналу „Освіта регіону: політологія, психологія, комунікації”. Автор і ведучий освітньо-наукової програми «Цивілізація INCOGNITA» телеканалу «ТОНІС».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS