Останнє у блогах

Більше

Архів


СЕРЦЕ ЛЬВІВСЬКОГО ДРАКОНА

Валерій Бебик, 21.10.2012 00:15

СЕРЦЕ ЛЬВІВСЬКОГО ДРАКОНА

 

Після прем’єрного показу 14.10.2012р. фільму «САКРАЛЬНИЙ ЛЬВІВ» у програмі телеканалу «ТОНІС» (див.: відеоархів програми «Цивілізація INCOGNITA»  на сайті телеканалу: http://www.tonis.ua/index.pl?page=videoteka&id=civ_inc) та виходу 17.10.2012р. у газеті «ГОЛОС УКРАЇНИ», статті «ВАЛЕРІЙ БЕБИК ВІДКРИВ У ЛЬВОВІ ПІРАМІДУ!» у Львові відбулося громадське обговорення цієї епохальної знахідки.

Ініціатором виступила Галицька «Просвіта» м.Львова, яка зібрала у приміщенні Львівського історичного музею десятки шанувальників історії тисячолітньої української цивілізації.

Переважна більшість присутніх на зустрічі львів’ян погодилася з тезою, що гора Лева (див. фото на сайті «Голосу України»: http://www.golos.com.ua/Print.aspx?id=269628), яка знаходиться у львівському ландшафтному парку «Знесіння», дійсно, дуже схожа на штучно збудовану піраміду.

Особливо вразив присутніх той факт, що  кілька років тому відкрили піраміди в Луганську (де працюють археологи із Східноукраїнського університету ім. В.Даля) та в Севастополі (де дослідження блокують представники Чорноморського флоту РФ та проросійські сили у Севастополі).

І теза про те, що українські піраміди у Львові, Луганську та Севастополі, ймовірно, будували представники якоїсь давньоукраїнської цивілізації для своїх космічних чи енергетичних програм, активно дискутувалася під час даної зустрічі просвітян Львова.

Зокрема, було підтверджено, що в радянські часи археологам було категорично заборонено проводити дослідження на львівській піраміді. А печера Лева, в якій, за переказами старих людей, були викарбувані якісь знаки та малюнки, була засипана.

На самій же горі Лева був розташований таємний об’єкт КДБ, що, ймовірно, вивчав паранормальні енергетичні явища. Зокрема, називалося ім’я працівника КДБ Петра Янкового, науковий архів якого таємничо зник після його смерті.

Проте, люди, які його близько знали, повідомили, що Львівська піраміда, яка відкрилася автору програми «Цивілізація INCOGNITA»  під час зйомок фільму про сакральні місця Львова, насправді є лише фрагментом дохристиянського храмового комплексу Дракона.

До цього тисячолітнього храмового комплексу Дракона/Змія Семаргла, який був сакральною твариною для наших предків, начебто, входило 7 пірамід у вигляді дракона.

Практично не зруйнованою залишилася Левова гора (серце дракона). Натомість, інші сакральні гори були серйозно деформовані і забудовані.

Зокрема, на головній горі (голова дракона) нині збудований греко-католицький храм св. Юра.

На Кортумовій горі (права лапа дракона) - знаходиться Янівський цвинтар.

На Калічій горі (ліва лапа дракона) - розташована львівська цитадель.

Знесіння, Світовидове поле, Кайзервальд (тіло дракона) розміщені в районі гори Рода, гори Хомець і безіменної гори. А хвіст дракона - сягає гірського хребта Винники, де розташована древня обсерваторія, старша за Стоунхендж.

Від себе додамо, що сакральний образ Дракона/Змія був розповсюджений в Україні ще в часи енеоліту і викарбуваний в печерах найдавнішого храму планети Кам’яної Могили (Запорізька область), який нараховує 25 тисячоліть своєї історії.

І в тому є додаткові елементи сенсаційності знахідки Львівської піраміди, яка, ймовірно, могла мати сакральні комунікації з Кам’яною Могилою. Здається, ми з вами стоїмо на порозі нових сенсаційних відкриттів витоків тисячолітньої української цивілізації!


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Доктор політичних наук, професор. Головний редактор українського наукового журналу „Освіта регіону: політологія, психологія, комунікації”. Автор і ведучий освітньо-наукової програми «Цивілізація INCOGNITA» телеканалу «ТОНІС».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS