Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Архів


Чи прийдуть до нас герої YOUTUBE у Харкові?

Олександр Івахнюк, 10.10.2012 17:52

Ми ще раз запросили Кернеса і Добкіна на програму Коло запитань у Харкові. Їхній ігнор попередніх програм дає мало шансів на їх прихід цього разу, але ми дуже просили. Ось текст запрошення, надісланого у ОДА, приблизно таке ж надіслане і у міськраду Прошу усіх харківян перепостити. Дякую наперед. Оцініть красу стилю останнього абзацу

Голові Харківської ОДА 
Добкіну М.М. 

Шановний Михайле Марковичу!


Радіо «Ера-ФМ» запрошує Вас, заступників взяти участь у проекті «Коло Запитань» 12 жовтня 2012 року о 14.00. Програма відбудеться у м. Харкові у конференц-залі готелю " Reikartz", вул. Чубаря, 4,

«Коло Запитань» - це новий для України формат радіо ток-шоу, який створюється з використанням досвіду передачі Британської телерадіомовної корпорації (Бі-Бі-Сі) «Any Questions». Під час програми її гості – перші особи міста і області спільно з експертами і політиками регіону обговорюватимуть актуальні місцеві проблеми (пропонуються учасниками програми) Ведучі Сергій Сулим та Валерія Веденьова по черзі надають слово гостям, які висловлюються з запропонованих тем. Це – не прес-конференція, а зустріч фахівців, патріотів свого краю, яким є що розповісти про свій регіон: про проблеми і здобутки. Це можливість заявити про регіон на всю Україну розповісти про його плюси і звернути увагу на проблеми, які потрібно вирішувати на державному рівні. 
Ми пропонуємо до обговорення такі теми:
Чи настануть часи, коли метро у Харкові почнуть будувати системно? 
Чому у харківських автобусів відвалюються колеса на маршрутах? 
Чи планує харківська влада розвивати велоінфраструктуру? 
Коли повернуть зарплатню працівникам заводу імені Шевченка? 
Робота у харківській міліції – вигідний бізнес, чи важка праця на сторожі закону? 
Чи є серед працівників харківської міліції, ОДА, мерії, прокуратури, митниці, податкової особи, чиї видатки значно перевищують доходи і чи перевіряється така особа на причетність до корупційних дій? 

Чекаємо Ваших пропозицій стосовно тем обговорення впродовж дня на електронну пошту ivao@mail.ru Тези виступу спікерів, надіслані на вказану електронну пошту будуть використані при підготовці сценарію програми. Орієнтовна кількість учасників - 15-20 людей. Це перші особи області і міста, керівники правоохоронних відомств, депутати рад різних рівнів. (На питання: «Хто вже підтвердив свою участь у програмі ми відповімо безпосередньо перед ефіром)
Програма «Коло запитань» транслюватиметься у прямому ефірі на хвилях Радіо «Ера-ФМ» (всеукраїнський ефір)

Шановний Михайле Марковичу! Ви жодного разу донині не взяли участь у програмі, яку у Харкові слухає чимало людей, адже наша радіостанція розрахована винятково на освічених, самодостатніх, думаючих слухачів. Сподіваємось, цього разу Ви знайдете час для слухачів радіо «Ера» ФМ. Ви – цікава особистість для всієї України. Ми впевнені, що Ваша всеукраїнська популярність винятково завдяки ролику у Youtube не відповідає Вашим високим досягненням на посаді голови ОДА, що, власне, і стане зрозуміло усій Україні під час ефіру програми «Коло запитань» з Вашою участю. 

Контактна особа: Олександр Івахнюк 0952722715

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор сайту www.eramedia.com.ua. Живе і працює у Варшаві. +48 794573460


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS