Останнє у блогах

Більше

Архів


Коло запитань в Ужгороді 05 10

Олександр Івахнюк, 30.09.2012 17:44

Міліція, прокуратура, митниця, податкова  з тижня у тиждень ігнорують офіційні листи-запрошення на програму "Коло запитань". Останнім часом нас проігнорувало керівництво цих органів у Києві, Одесі, Донецьку.  Чому так? Ми ставимо прості запитання, на які, здавалося б, легко відповісти: 

Робота у податковій, міліції, прокуратурі   – вигідний бізнес, чи важка праця на сторожі закону?   

 

Чи є серед працівників податкової, міліції, митниці, прокуратури особи, чиї видатки значно перевищують доходи і чи перевіряється така особа на причетність до корупційних дій?  

 

Думаю, не лише нас цікавить відповідь на ці запитання, а й наших слухачів, та й більшість українців хотіли б почути чесну розмову з правоохоронцями на ці теми. Погодьтесь, не зовсім зрозуміло, яким чином прокурор чи суддя зі своїх доходів може придбати автомобіль Lexus чи побудувати котедж вартістю у кілька мільйонів? А хотілося б зрозуміти секрет успіху.

Моя пропозиція  в рамках пошуку відповіді на це запитання: давайте колективно напишемо запити до правоохоронців з проханням відповісти на ці два нескладні питання. Зрозуміло, вони можуть проігнорувати з десяток запитів «Радіо-Ера», але ж сотню, чи тисячу, чи кілька тисяч запитів з однаковими питаннями вони не зможуть проігнорувати?   А ми тим часом їдемо з приблизно такими ж запитаннями на Закарпаття. Цього разу я для підстраховки написав запити ще й на начальство тих людей, яких ми запрошуємо – може хтось та відреагує.  Отже 

 

Радіо «Ера-ФМ»  запрошує небайдужих  закарпатців взяти участь у проекті «Коло Запитань»  у п’ятницю 5 жовтня 2012 року о 14.00.

 Деталі - на сторінці www.ivachnyuk.narod.ru

 

 


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор сайту www.eramedia.com.ua. Живе і працює у Варшаві. +48 794573460


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS