Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Georgeengig
best non prescription ed pills <a href=" http://camzone.org/# ">overcoming ed</a>
Коментарів: 781
Monrealquids
convenient drive thru pickup and flat fee delivery to the rest of Ontario are being offered to help keep you safe during these times. When things return to normal and you are down by the lake <a href=https://www.fishleven.co.uk/>< ;b>cheap ...
Коментарів: 27131
Jeffreyimilk
or really an anything fried diet. This is a state that knows no boundaries when it comes to rich <a href=https://www.fbsseguridad.es/>< ;b>pandora store outlet</b></a>, is similar ...
Коментарів: 27131
Josephimilk
but as the market gets more crowded and with no solid exit strategy in place <a href=https://www.alfaspecial.it/>< b>sconti pandora</b></a>, according lo House legal perls. Bengaluru: ...
Коментарів: 27131
Jeffreyimilk
no less and portray characters. The requirement to interrupt relates to prolonged absences <a href=https://www.transelp.es/><b&g t;ofertas pandora</b></a>, died of injuries suffered ...
Коментарів: 27131
Josephimilk
the troops were still in the country at the time of the attack (albeit in another location). Intentions would seem to be the fact that last year Trump did respond to the use of chemical weapons with a ...
Коментарів: 27131
Monrealquids
and methods for developing long term growth. One of the best ways to be a pioneer is to align yourself with other leaders <a href=https://www.orionfinance.co.uk/> <b>cheap pandora charm bracelet</b></a>, ...
Коментарів: 27131
Jeffreyimilk
but in the meantime I had to suffer through a lot of asinine conclusions from general practitioners <a href=https://www.fbsseguridad.es/>< ;b>pulsera pandora outlet</b></a>, at any ...
Коментарів: 27131
Josephimilk
the officers also say that they represent "the voices of hundreds of other Minneapolis Police Officers".The National InterestMeet the Gloster Meteor: The Only Allied Jet Aircraft of World War ...
Коментарів: 27131
Georgeengig
cialis 30 day sample <a href=" http://tadalafilgeneric1.com/# ">cialis price</a>
Коментарів: 940

Архів


У ЛЬВОВІ - НЕ "ЧЕСНО"

Валерій Бебик, 26.09.2012 21:38

У ЛЬВОВІ - НЕ «ЧЕСНО»

 

         Галицька «Просвіта» м. Львова у січні 2012 р. визнала мою радіопрограму «З глибини тисячоліть» (Перший канал Українського радіо, неділя, 8.30) кращою радіопрограмою 2011 року.

І під час «інаугураційної» лекції в Історичному музеї м. Львова кілька поважних просвітян запропонували мені висунутися кандидатом у народні депутати по Франківському виборчому округу №117 м. Львова.

         Добряче поміркувавши над тим, я вирішив, що львівські виборці найменш корумповані і найбільш патріотичні в нашій окупованій антиукраїнськими силами країні. І тому - варто поборотися за мандат народного депутата, оскільки всіх вже дістали в парламенті охоронці, водії і масажистки олігархів і партійних вождів.

         Вивчивши ситуацію на місці я спочатку зрадів наявності у Львові тамтешньої громадської організації руху «Чесно», яку очолила співкоординатор руху «Чесно» Оксана Дащаківська, котра за сумісництвом  є

виконавчим директором львівської організації Комітету виборців України.

         Ось, думаю собі, чудова нагода громадянському суспільству на регіональному рівні проявити себе як дійсного фільтратора кандидатів у народні депутати. В тому сенсі, щоб там не було міліонерів із сумнівним капіталом, потенційних «тушок» і прихованих висуванців нашої корумпованої влади.

         Львівський рух «Чесно» взяв на себе зобов’язання організовувати «безоплатні» і «незаангажовані» ефіри на львівському телеканалі ЗІК, щоб виборці побачили, хто є ким серед кандидатів у народні депутати від Львовщини.

         «Класно...», - думаю собі і телефоную О.Дащаківській, яка направо-наліво розповідає на прес-конференціях, як вони «неупереджено» і «об’єктивно» будуть проводити ті ефіри на ЗІКу (комерційному, до речі, телеканалі).

         Телефоную і питаю, як би то потрапити на той «чесний» ефір. І, диво-дивне! О.Дащаківська мені каже, що, насправді, вона тут нічого не вирішує, а визначає список виступаючих - керівництво комерційного каналу ЗІКу.

«Добре», - думаю собі і телефоную з цього ж питання Остапу Дроздову, ведучому політичних програм ЗІКу. У відповідь чую, що у них всі ефіри платні, і до виборів вже все - проплачено.

Заплатиш декілька тисяч «зелених», потрапиш на «чесний» ефір, не заплатиш, ти - «не чесний» кандидат і тебе треба фільтрувати...

Я трохи розбираюсь у політичних технологіях і прекрасно розумію, що такі інформаційні маніпуляції, які прикриваються «чесними намірами», насправді є політичної корупцією.

Бо як той же комерційний телеканал ЗІК може долати корупцію у своїх резонансних програмах, якщо вони за участь у тих програмах беруть гроші?..

Так само, у мене виникає дуже багато запитань до львівської філії Комітету виборців України, яка існує на кошти зарубіжних грантів і вже не перший рік вчить українців демократії.

Показово, що колишній голова КВУ ще не так давно займав посаду заступника керівника президентської адміністрації В.Ющенка, а нині - є одним з керівників Головдержслужби при президентові В.Януковичі. Такі ось метаморфози «незалежної» громадської організації, в якій служить «незалежний політолог» О.Дащаківська.

Звідси й висновки:

1.                           Львівський рух «Чесно» є маніпулятивною технологією і прикриттям бізнес-оборудок медіа-магнатів.

2.                           Телепрограми ЗІКу за участю кандидатів у депутати по Львівщині є не чесними і проплаченими акціями, яким не можна вірити.

3.                           Виборцям варто зробити з того висновки і не голосувати за тих людей, які не вилазять з «неупереджених» і проплачених теле-ефірів та обклеїли всі паркани своїми «фейсами» з патріотичним гаслами «справжньої» опозиції.

З повагою,

ВАЛЕРІЙ БЕБИК,

проректор Університету «Україна»,

незалежний від влади і бізнесу кандидат у народні депутати по Франківському виборчому округу №117 м. Львова


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Доктор політичних наук, професор. Головний редактор українського наукового журналу „Освіта регіону: політологія, психологія, комунікації”. Автор і ведучий освітньо-наукової програми «Цивілізація INCOGNITA» телеканалу «ТОНІС».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS