Останнє у блогах

Більше

Архів


Панахида за загиблими журналістами

Юрій Дорошенко, 16.09.2012 18:55

На жаль, сьогодні прийшло у Володимирський патріарший собор Києва не так багато колег-журналістів, щоб під час панахиди вшанувати пам’ять тих, хто загинув, несучи людям правду. Їх уже більше шести десяти. Соборне духовенство УПЦ Київського патріархату під час панахиди згадало кожного.

Ми, журналісти, часто поспішаємо, відмахуємося від Бога, прагнемо до чогось сенсаційнішого: «А от би якби були Пусі Райот»... Бракує ще віри в Бога та корпоративної єдності.

З камер був лише 5-канал. Дякуємо йому за це. Всі інші телевізійники видно вважають, що телекартинка, як священики моляться за душі загиблих, не варта уваги. Не формат. Жаль.

Пишаюся, що маю причетність до цього вже традиційного молобня, що відбувається з благословення Патріарха Філарета вже четвертий рік. Як завжди, добре слово сказав настоятель собору протоієрей Борис Табачек. Побажав, щоб Господь причислив усіх тих, хто постраждав за Правду до праведників землі української.

Я бачив, як люди, які непричетні до журналістики та були в цей час в храмі щиро молилися, співали «Вічная пам’ять...»

Поставив свічку, згадав Гію Гонгадзе, свого вчителя Анатолія Москаленка та колишнього голову НСЖУ Ігоря Лубченка, який не так давно полишив цей світ.

Вічная пам’ять усім колегам, які вже не з нами, нехай спочивають в оселях праведників.

Хотілося б, щоб наступного року живі колеги більш широким колом прийшли помолитися за тих кого вже немає. Це єдине, що ми можемо для них зробити.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS