Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Архів


І знову про Cоню…

Олена Талаєва, 29.08.2012 16:46

Так, я почитала. Перше - офіційну заяву «Телекритики» з приводу публікації на сайті videonews.com.ua . Дуже-дуже інтригуюча заява. Особливо наприкінці, про «неприпустимість» подібних текстів. Відповідно, друге - публікацію на вищеназваному сайті під заголовком «Шаловливая кошечка на тропе информационной войны» автора Анатолія Талового. Один раз тільки це прізвище назву. Вже більше я його називати не хочу. Противно. І нарешті - третє. В інтернеті, якщо клікнути на автора вищеназваної публікації на вищеназваному сайті з’являються ще дві версії події - анонімна, але досить розлога під кліком Writer та коротенька під прізвищем відомого журналіста Джангірова.  Перший автор, виклавши 6 /!/ варіантів закликав читачів висувати й свої версії подій. Я його й послухала.

Втім,  доведеться, як би цього не хотілось, переказати саму подію.

Так от, відомий журналіст, редактор опозиційного інтернет-видання Lb.ua Соня Кошкіна чотири роки тому знялась у досить пристойній фотосесії для «Дусі»-Телекритика. Кілька знімків, скажімо так, були трохи більш інтригуючі, ніж просто «топлес», вони не були опубліковані, а  пізніше  всі фото були видалені з редакційного архіву.  Так то й так. Фото, до речі,  фото й справді гарні. Але текст цього Талого... Це жах... Боже мій, моя бабуся- дворянка, яка пережила одну революцію і дві війни - громадянську і Вітчизняну, причому останню в якості «дружини ворога народу», мабуть, одразу б померла, з перших абзаців.

- Лєна, сказала б моя бабуся, - «это не прилично». І додала б: «Среди моего круга знакомых не то, что бы писать, но и читать подобное  никто не стал бы».

І це ще моя бабуся не прочитала другої статті на вищеназваному сайті, яка була терміново - одразу ж після опублікування, видалена. Так от в тій другій статті наче зі слів самої Соні Кошкіної було озвучено, що компру на неї - а саме - фотографії, були злиті в інтернет журналістом Мустафою Найємом. Ось тобі, бабуся,  і Юрієв день.

Може й так, але часи Афанасія Фета із його «только в мире и есть... этот чистый влево бегущий пробор» минулись. Зараз у нас вибори і ми на у періоді інформаційних воєн. Між іншим, всі разом, як в одному підводному човні, який потопає-потопає-потопає. Треба рятуватись.

Отже, якщо коротко, то моя версія подій все ж різниться і від анонімної і від версії Джангірова. Ті в один голос стверджують, що Соня була використана втемну і це наїзд на Мустафу. Що примітно, ні Мустафа, який завжди голосно і публічно відбрикується від наїздів на нього, ні Соня у далекій сонячній Італії не обурюються гидотою, вилитою на них наче з відра помиїв. Все мовчить, бо благоденствує?

Чому ніхто з них - відомих журналістів-розслідувальників, не докопується до автора провокації? Пані Соню, треба судитись. Можна і з сонячної Італії . Треба позиватись до сайта, який - вищеназваний. Ви є юрист. І журналіст. Це  Ваш обов’язок.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS