Останнє у блогах
- Фільм «Легенда Г`ю Гласса» - апофеоз акторської кар`єри Леонардо Ді Капріо //Валерій Степаненко (7792)
- Українофобія та редакційна політика //Олександр Івахнюк (6183)
- Сенсації, висмоктані з пальця //Борис Бахтєєв (12024)
- Від чого здох московський носоріг? //Олександр Горобець (14274)
- Услишаць Харькав //Юрій Луканов (13774)
- Передусім - СКРОМНІСТЬ і ПРАВДИВІСТЬ //Наталя Голованова (11992)
- Як Арсенія Яценюка зробили героєм Ічкерії //Олександр Горобець (13675)
- В боротьбі не всі засоби гарні //Поліна Вернигор (5880)
- Маєток президента: думки з приводу //Борис Бахтєєв (12455)
- В эфире США - Роман Бочкала //Наталя Голованова (9112)
- На кого працює Арсеній Яценюк? //Борис Бахтєєв (10566)
- Анекдот від Проні Прокопівни //Олександр Горобець (11182)
- Ілюзії російських журналістів //Юрій Луканов (14021)
- Путинским путём //Борис Бахтєєв (8622)
- Втеча від червоних людей //Олександр Горобець (9879)
- Почувствуйте себя хохлами //Борис Бахтєєв (8539)
- Сватання в Донбасі: наших з бойовиками? //Олександр Горобець (10948)
- Гендерні стереотипи на "Інтері" //Юрій Шеляженко (5958)
- Профнепридатність прес-служби ДПС //Олександр Івахнюк (2940)
- День народження невмирущої //Олександр Горобець (11405)
Останні коментарі
Скрутили руки і вивели
Юрій Луканов , 21.08.2012 03:17 |
Як на мене, автор цього листа звертається не зовсім за адресою, адже це люди саме батька тендерної мафії коять такі справи, а він до нього звертається. Але сам факт ще раз демонструє тенденцію до покращання в сфері свободи слова і прав людини.
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
Народному депутатові України, кандидатові в народні депутати України по ВО № 200
ЯЦЕНКО А. В.
Шановний Антон Володимирович!
Я, редактор газети "Уманський Час" і керівник правозахисної громадської організації "Уманська Асоціація виборців" Герман Рахматулін, визнав необхідним повідомити Вас про подію, що сталася за декілька хвилин до відкриття презентації передвиборних програм - Вашій і Партії регіонів - в м. Умань 20.08.12 р.
Про захід я дізнався з оголошення в газеті "Уманська зоря" від 17.08.12, підписаному головою міської організації ПР А. Рибаком, який запрошував "взяти участь у зібранні". У 16-40 я прийшов у Будинок культури, зареєструвався в якості журналіста, прикріпив бейджик і пройшов в зал. За декілька хвилин до початку заходу до мене підійшов хтось Роговий з биркою "черговий" і запитав, що я тут роблю. Цього Рогового я знав по його інших хуліганських діях, які знаходяться на розгляді міліції і прокуратури, але наміру вступати з ним в перестрілку у мене не було. Я йому показав свій бейджик і пояснив, що знаходжуся тут в якості преси. В цей час підійшов інший фігурант заяв людей в міліцію, хтось Роман Романюк, і теж почав розпитувати, хто мене запросив. Я і йому відповів, що оголошення із запрошенням надруковане в газеті, але для преси ніяких запрошень не потрібно. Вони зажадали, щоб я покинув приміщення. Я їм відповів, що ніяких прав на такі вимоги у них немає, і нікуди я не піду. В цей час до мене зі спини підійшла третя людина, якої я не упізнав, і ці три хулігани з бирками скрутили мені руки і на очах майже півтисячі людей, які знають мене по моїй журналістській і громадській діяльності, вивели із залу і з будівлі. Доречно повідомити, що я - офіцер у відставці, мені 75 років, тобто - майже сума років цих ваших церберів. Крім того, вони явно провокували мене на дії у відповідь, щоб перетворити те, що відбувається, на звичайну роботу чергових по наведенню ладу в залі. Я такої можливості їм не надав. Я сам повідомив про подію в чергову частину міськвідділу міліції, попросив, щоб приїхав наряд, зареєстрував цю заяву, дав письмове пояснення працівникам міліції - і, як мене повідомили, моя заява вже знаходиться в міській прокуратурі. Я спробував передати Вам записку з інформацією про те, що сталося - але мені не дозволили цього зробити. Тому вимушений використовувати формат відкритого листа.
Цікаві і інші обставини справи. Вже поза залом, коли я дзвонив в міліцію, до мене підійшла працівник виборчого штабу ПР і стала пояснювати, що це - внутрішній партійний захід, що на нього потрібно мати спеціальне запрошення. Я запитав у неї, а навіщо ж друкували оголошення в газеті і запрошували людей? Вона різко відповіла, що ніякого оголошення не було. У вас що, одна рука не знає, що робить інша?
Шановний Антон Володимирович! На Ваших плакатах розміщена обіцянка: "Допоможу і захищу!" Вам надається зручна можливість ці обіцянки застосувати на практиці. Річ у тому, що такі напади бойовиків Партії регіонів на журналістів, громадських діячів, на намети громадських організацій - стали у нас в Умані занадто частим явищем. Нині на розгляді Генеральної прокуратури, обласної і міської прокуратур знаходиться багато заяв громадян. На жаль, ці "розгляди" неприпустимо затягуються. Для партхуліганов створена атмосфера повної безкарності. Недивно, що ці рогові і романюки так розперезалися. Ви не повірите, але В. Роговий - голова ще формально існуючій окружній виборчій комісії (від ПР)! У заявах громадян звучать прізвища інших членів цієї комісії, які наслідують поведінку свого керівника. Громадськість має в розпорядженні відеозаписи таких їх систематичних "балощів". Так от: Ви зробите велику справу для уманчан, якщо спонукаєте міського прокурора і міських правоохоронців довести ці справи до логічного, справедливого і законного завершення.
У діях вище перелічених людей і тих, хто їх направляв, явно убачаються діяння, які кваліфікуються Кримінальним кодексом як злочини. Це, як мінімум, самоправство, хуліганство, перешкоджання професійної діяльності журналістів. Невже Вас не турбує, якими людьми і якими засобами забезпечуються Ваші виборчі заходи?
З надією, що моя інформація буде для Вас корисною,
Герман Мазгарович Рахматулін,
засновник і редактор газети "Уманський Час",
керівник громадської правозахисної організації "Уманська Асоціація виборців".
20.12.2012
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.
Журналіст, який грає вар`ята, за сумісництвом голова Незалежної медіа-профспілки України, http://yuriylukanov.ucoz.ua/
Всі записи:
- Услишаць Харькав // , 27.10.2015 07:14 Услишаць Харькав(13774)
- Ілюзії російських журналістів // , 13.10.2015 13:31 Ілюзії російських журналістів(14021)
- Гафт і Путін // , 15.09.2015 07:50 Гафт і Путін (7401)
- Як Білик Путіна з Порошенком помирила // , 25.08.2015 10:37 Як Білик Путіна з Порошенком пом(26342)
- Ми переможемо! З Днем незалежності // , 24.08.2015 11:35 Ми переможемо! З Днем незалежнос(7344)
- Як влаштувати росіян за рахунок України // , 18.08.2015 14:36 Як влаштувати росіян за рахунок (11047)
- Хамство лузерів // , 11.08.2015 21:04 Хамство лузерів (9142)
- За "дезертира" замовлю слово // , 18.07.2015 09:44 За "дезертира" замовлю слово(8653)
- Не святковий День Конституції // , 28.06.2015 17:49 Не святковий День Конституції (7074)
- Колеги, пора вимагти повернення Криму // , 06.06.2015 09:25 Колеги, пора вимагти повернення (6919)
Коментарі наших відвідувачів: