Останнє у блогах

Більше

Архів


Коло запитань у Києві 24 серпня

Олександр Івахнюк, 20.08.2012 12:39

 

Радіо «Ера-ФМ»  запрошує керівників міста і районів, керівництво  Київради, представників міліції, податкової, прокуратури, громадських активістів, журналістів взяти участь у проекті «Коло Запитань у Києві»  у п’ятницю  24 серпня 2012 року о 14.00.

Програма відбудеться у приміщенні агенції «Інтерфакс-Україна» за адресою:  вул.. Рейтарська,8. 

«Коло Запитань» - це новий для України формат радіо ток-шоу, який створюється з використанням досвіду передачі Британської телерадіомовної корпорації (Бі-Бі-Сі) «Any Questions». Кожного тижня програма виходить з іншого міста України. Під час програми її гості – перші особи міста і області(vip-спікери) спільно з експертами і політиками регіону (спікери) обговорюватимуть актуальні місцеві проблеми (пропонуються учасниками програми у вигляді тез на адресу ivao@mail.ru . Ведучі Сергій Сулим та Валерія Веденьова по черзі  надають слово гостям, які висловлюються з запропонованих тем. Це – не прес-конференція, а зустріч фахівців, патріотів свого краю, яким є що розповісти про свій регіон: про проблеми і здобутки.  

Пропонуємо зосередитися саме на тому, що зроблено, а чого не зроблено у Києві для добробуту і комфорту киян.  Розмова у минулому часі, без розповідей про те, як буде добре у майбутньому. Зокрема хотілося б поговорити на  такі теми:

Чи здатні київські правоохоронці подолати стихійну торгівлю?  Чому  правоохоронці закривають очі на тисячі стихійних торговців  на вулицях і у переходах Києва, та навіть на режимних об’єктах  - у вагонах метро?

 Київ – це місто економічно і соціально активних та успішних громадян, чи місто отримувачів соціальної допомоги?  Чому серед ініціатив міської влади переважають ініціативи для малозабезпечених і майже відсутні кроки назустріч тим,  хто наповнює казну – працюючим киянам?  

Чому до цього часу міська влада не запропонувала механізму легалізації у Києві приїжджих з інших регіонів? Люди роками живуть у орендованих квартирах і працюють тут ,  а голосують у місцях реєстрації, а отже позбавлені права впливати на владу у місті, де  живуть.

Ініціативи з захисту древнього Києва та лісів і парків – війна конкурентів-забудовників руками громадських активістів чи реальна справа? Чи є хоча б один об’єкт, врятований за допомогою акцій протесту?

Чому не виконується законодавство у питанні виділення землі під будинками, де створені ОСББ, попри запевнення у підтримці ОСББ? 

Чому у житлових мікрорайонах  будівництво шкіл, спортивних закладів, дитсадків відкладається на майбутнє, натомість будується житло? Де вчитимуться діти жителів новобудов? 

Чому кияни миряться з такою ситуацією. Де причина байдужості жителів столиці України?

Тривалість програми – з 14.00 до  15.57 з трьома перервами (14.30 -14.33 14.57-15.06 15.30 -15.33)

Програма «Коло запитань» транслюватиметься у прямому ефірі на хвилях Радіо «Ера-ФМ» (всеукраїнський ефір) 

Контактна особа: Олександр Івахнюк   

0952722715  


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор сайту www.eramedia.com.ua. Живе і працює у Варшаві. +48 794573460


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS