Останнє у блогах

Більше

Архів


Коло запитань у Дніпропетровську 17 серпня

Олександр Івахнюк, 11.08.2012 20:43

Шановні колеги!

  Радіо «Ера-ФМ»  запрошує керівників міста і області, депутатів місцевих рад усіх рівнів, представників міліції, податкової, прокуратури, громадських активістів, журналістів взяти участь у проекті «Коло Запитань» у п’ятницю  17 серпня 2012 року о 14.00.

Програма відбудеться у м. Дніпропетровськ, за адресою: вул. Комсомольска, 40-б, прес-центр «Новий міст».

«Коло Запитань» - це новий для України формат радіо ток-шоу, який створюється з використанням досвіду передачі Британської телерадіомовної корпорації (Бі-Бі-Сі) «Any Questions». Кожного тижня програма виходить з іншого міста України. Під час програми її гості – перші особи міста і області(vip-спікери) спільно з експертами і політиками регіону обговорюватимуть актуальні місцеві проблеми (пропонуються учасниками програми у вигляді тез на адресу ivao@mail.ru)  Ведучі Сергій Сулим та Валерія Веденьова по черзі  надають слово гостям, які висловлюються з запропонованих тем. Це – не прес-конференція, а зустріч фахівців, патріотів свого краю, яким є що розповісти про свій регіон: про проблеми і здобутки.  

Тривалість програми – з 14.00 до  15.57 з трьома перервами (14.30 -14.33 14.57-15.06 15.30 -15.33)

Програма «Коло запитань» транслюватиметься у прямому ефірі на хвилях Радіо «Ера-ФМ» (всеукраїнський ефір)

Про своє бажання взяти участь у програмі пишіть у гостьовій книзі, додайте вашу електронну пошту і коротко опишіть пробелму про яку будете говорити

Відповіді на запитання, які найчастіше ставлять запрошені чи їх помічники, перш ніж ухвалити рішення про участь у програмі:

ЗАПИТАННЯ Ми готові взяти участь у Вашій програмі, але не цього разу. Коли це можна буде зробити?

ВІДПОВІДЬ Наступний раз буде через кілька років, коли ми об’їдемо усі обласні і деякі районні центри України

ЗАПИТАННЯ А які будуть питання до голови?(прокурора, начальника управління і т д)

ВІДПОВІДЬ Це не прес-конференція. Програма «Коло запитань» дає можливість висловитися у всеукраїнському ефірі представникам регіону, до думки яких прислухаються. Отже, питання стосуватимуться проблемних моментів роботи, про які гість сам заявить, або ж здобутків. Пропозиції стосовно тем обговорення чекаємо на адресу ivao@mail.ru  

ЗАПИТАННЯ А хто ще  буде брати участь у програмі?

ВІДПОВІДЬ Ми запрошуємо перших осіб міста і області:  Голова ОДА, Голова облради, Міський голова, Депутати міськради, Депутати облради,  Начальник податкової служби у регіоні,  Начальник облуправління міліції, Обласний прокурор,   Міський прокурор,   Природоохоронний прокурор,  Ректор місцевого університету,  Начальники департаментів та управлінь.

ЗАПИТАННЯ А хто буде стовідсотково?  

ВІДПОВІДЬ Хто з них буде учасником програми  ми стовідсотково можемо сказати тільки у момент початку ефіру, оскільки всі ми люди.

ЗАПИТАННЯ Як Ви собі уявляєте, мер отак просто сидітиме  разом з іншими людьми?»

ВІДПОВІДЬ мер, голова ОДА та облради будуть у статусі VIP-гостей і сидітимуть окремо, та матимуть увімкнені мікрофони

ЗАПИТАННЯ Ну і що з того, що ми поговоримо у вас в ефірі?

ВІДПОВІДЬ Програма «Коло запитань» входить до переліку програм, моніторинг яких здійснюється центральними органами влади, відповідальними за регіональну політику.  Всеукраїнський ефір – реальний привід звернути увагу на проблему регіону на державному рівні і бути почутим.  Аудиторія «Радіо Ера ФМ»  - це освічені, свідомі самодостатні громадяни. Чимало з них ухвалюють рішення від яких може залежати і добробут Вашого регіону. Їм може бути цікавою думка учасника програми, а Вам може бути цікавим донести Вашу думку до такого слухача. 

ЗАПИТАННЯ Чому ви нам надіслали листа факсом і електронною поштою замість того, щоб дотриматись правил діловодства і надіслати поштового листа? Лист факсом у нас навіть не зареєстрований!

ВІДПОВІДЬ  Наше завдання – не домогтися реєстрації листа у Вашому відомстві, а надати Вам інформацію про можливість висловитись у всеукраїнському ефірі перед аудиторією «Радіо Ера ФМ»  Тому ми надаємо інформацію зручним для усього цивілізованого світу способом. Ваше право – скористатись наданою можливістю, або ж не скористатись.

ЗАПИТАННЯ І все ж таки, як воно все буде відбуватися? Який буде формат?

Під час програми її гості – перші особи міста і області спільно з експертами і політиками регіону обговорюватимуть актуальні місцеві проблеми (пропонуються учасниками програми)  Ведучий по черзі  надає слово гостям, які висловлюються з запропонованих тем. Дуже важливо пам’ятати про те, що коли двоє людей говорять одночасно – слухач не чує ні одного ні іншого і просто вимикає приймач. Це не телебачення – це розмовна радіостанція, тобто наша цільова аудиторія розумні, освічені, самодостатні люди. 


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор сайту www.eramedia.com.ua. Живе і працює у Варшаві. +48 794573460


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS