Останнє у блогах

Більше

Архів


Кіровоградські чиновники не уявляють як це можна сидіти поряд з іншими людьми?

Олександр Івахнюк, 08.08.2012 10:56

Сьогодні поповнив свою колекцію чудернацьких запитань від регіональних чиновників стосовно програми «Коло запитань» на радіо «Ера ФМ». Отже,посадовець  Кіроовоградської міської ради (забрав прізвище, бо не зможу у суді довести, що на записі  це голос саме його) запитав, як все відбуватиметься. Я розповів, що приблизно 20-30 держслужбовців, депутатів, громадських активістів зберуться у конференц-залі на вулиці Чорновола 1-д у Кіровограді, ведучі Сергій Сулим та Валерія Веденьова  проанонсують теми розмови, а далі гості по черзі будуть висловлюватися стосовно запропонованих тем. Реакція геніальна: «Як Ви собі уявляєте, мер отак просто сидітиме  разом з іншими людьми?» Я запевнив, що мер, голова ОДА та облради будуть у статусі VIP-гостей і сидітимуть окремо, та матимуть увімкнені мікрофони. Сказав: «Будемо думати». Сподіваюсь, кіровоградці теж подумають… Отже моя колекція ідіотських запитань після сьогоднішньої розмови з  посадовцем _Кіровоградської міськради,  тепер виглядає так

 Відповіді на запитання, які найчастіше ставлять запрошені чи їх помічники, перш ніж ухвалити рішення про участь у програмі:

 

ЗАПИТАННЯ Ми готові взяти участь у Вашій програмі, але не цього разу. Коли це можна буде зробити?

 

ВІДПОВІДЬ Наступний раз буде через кілька років, коли ми об’їдемо усі обласні і деякі районні центри України

 

ЗАПИТАННЯ А які будуть питання до голови?(прокурора, начальника управління і т д)

 

ВІДПОВІДЬ Це не прес-конференція. Програма «Коло запитань» дає можливість висловитися у всеукраїнському ефірі представникам регіону, до думки яких прислухаються. Отже, питання стосуватимуться проблемних моментів роботи, про які гість сам заявить, або ж здобутків. Пропозиції стосовно тем обговорення чекаємо на адресу ivao@mail.ru  

 

ЗАПИТАННЯ А хто ще  буде брати участь у програмі?

 

ВІДПОВІДЬ Ми запрошуємо перших осіб міста і області:  Голова ОДА, Голова облради, Міський голова, Депутати міськради, Депутати облради,  Начальник податкової служби у регіоні,  Начальник облуправління міліції, Обласний прокурор,   Міський прокурор,   Природоохоронний прокурор,  Ректор місцевого університету,  Начальники департаментів та управлінь.

 

ЗАПИТАННЯ А хто буде стовідсотково?  

 

ВІДПОВІДЬ Хто з них буде учасником програми  ми стовідсотково можемо сказати тільки у момент початку ефіру, оскільки всі ми люди.

 

ЗАПИТАННЯ Як Ви собі уявляєте, мер отак просто сидітиме  разом з іншими людьми?»

 

ВІДПОВІДЬ мер, голова ОДА та облради будуть у статусі VIP-гостей і сидітимуть окремо, та матимуть увімкнені мікрофони

 

ЗАПИТАННЯ Ну і що з того, що ми поговоримо у вас в ефірі?

 

ВІДПОВІДЬ Програма «Коло запитань» входить до переліку програм, моніторинг яких здійснюється центральними органами влади, відповідальними за регіональну політику.  Всеукраїнський ефір – реальний привід звернути увагу на проблему регіону на державному рівні і бути почутим.  Аудиторія «Радіо Ера ФМ»  - це освічені, свідомі самодостатні громадяни. Чимало з них ухвалюють рішення від яких може залежати і добробут Вашого регіону. Їм може бути цікавою думка учасника програми, а Вам може бути цікавим донести Вашу думку до такого слухача. 

 

ЗАПИТАННЯ Чому ви нам надіслали листа факсом і електронною поштою замість того, щоб дотриматись правил діловодства і надіслати поштового листа? Лист факсом у нас навіть не зареєстрований!

 

ВІДПОВІДЬ  Наше завдання – не домогтися реєстрації листа у Вашому відомстві, а надати Вам інформацію про можливість висловитись у всеукраїнському ефірі перед аудиторією «Радіо Ера ФМ»  Тому ми надаємо інформацію зручним для усього цивілізованого світу способом. Ваше право – скористатись наданою можливістю, або ж не скористатись.

 

ЗАПИТАННЯ І все ж таки, як воно все буде відбуватися? Який буде формат?

 

Під час програми її гості – перші особи міста і області спільно з експертами і політиками регіону обговорюватимуть актуальні місцеві проблеми (пропонуються учасниками програми)  Ведучий по черзі  надає слово гостям, які висловлюються з запропонованих тем. Дуже важливо пам’ятати про те, що коли двоє людей говорять одночасно – слухач не чує ні одного ні іншого і просто вимикає приймач. Це не телебачення – це розмовна радіостанція, тобто наша цільова аудиторія розумні, освічені, самодостатні люди. 


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор сайту www.eramedia.com.ua. Живе і працює у Варшаві. +48 794573460


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS