Останнє у блогах

Більше

Архів


Про чию війну розповідає Перший Національний?

Олександр Горобець, 21.06.2012 17:00

Уранці 21 червня ц.р. так званий Перший Національний телеканал (ПНТ) показав спогади фронтовиків про війну. Справді, свята і корисна справа, особливо ж напередодні вікопомної події - початку війни між фашистами і комуністами. Кожній такій розповіді немає ціни.

Але дивишся, слухаєш це все і думаєш: що за люди згадують пройдене і пережите, жителі, якої вони країни?

Можна подумати, що москвичі, чи омичі, жителі якогось там Гусь-Хрустального, чи прикамсько-удмуртстького Воткіньска. «Шпарять» усі без винятку російською, начебто передача транслюється не зі столиці України, а з примітивного Урюпінська.

Коли придивляюся, серед інших спогадами ділиться колишній підводник Василь Клюй. Цей чоловік, знаю, всі повоєнні роки, аж до недавнього часу провів на високих посадах печерських пагорбів - у Раді Міністрів, Кабміні.

Одна жінка-фронтовичка раз по раз закидає українськими словами, аж шкода її за просторікування ці - краще б уже говорила рідною мовою. А то виходять самі покручі.

Сумніву немає - передача спеціально готувалася російською. І люди добиралися зі спогадами на російський копил. Це добре видно із яскравих національних прізвищ колишніх фронтовиків. Одне в передачі українське прізвище, лише автора - Олени Артеменко, яке з’явилося в кінці передачі у титрах. (Керівник проекту Марат Гресь).

Яке юродство! Триває свідоме орусачення українського національного ефіру. Зумисне, цілеспрямоване. Напевне ж, для підтвердження тієї тези, яка все частіше звучить із Москви, з Кремля, що, мовляв, вся Україна «какаєт» только по-руські. Що українська - це просто якась недоречність...

Водночас, мабуть, усе це робиться й для того, аби і підтвердити слова В. Путіна про те, що «...Росія виграла б Другу світову війну і без України».  

Ви ж сподіваюся, не забули їх. Так нахабно вони завтра заявлять, що України як такої ніколи й не існувало.

Свідомо, відверто, на очах мільйонів українців чиниться неприкрите святотатство. 

Начебто не було мільйонних жертв українців, буцімто це не через Україну двічі - сюди-туди перекотилася страхітлива війна. І справтеся  у будь-кого з українців, усі вам в один голос скажуть, що радянські концтабори були значно жорстокіші в порівнянні з  німецькими. Сотні тисяч українців повернулися додому живими, неушкодженими, скуштувавши баланди в німецькому полоні в перший рік війни, а весь Сибір потім було засипано кістками українців, яких вивезли на каторгу. На тортури. Звірі з ОДПУ, НКВС, «СМЕРШу», КДБ. 

Тепер замало не через кадр О. Артеменко і М. Гресь показують у своїй кінохроніці маршала Перемоги, а насправді найстрашнішого людожера сорокових років минулого століття К. Жукова. То він над картою, то з біноклем у руках. Стратег, тактик.

А треба, либонь, показувати біля котла з людськими рештками. Бо стількох, кого погубив цей безшабашний росіянин, ніхто у світі не спромігся загнати на той світ. Через свою впертість і тупість, бундючну пихатість. Через показне російське самодурство. Жадібність до слави.

Уявіть собі, в вересні 1941 року цей горе-воєначальник підписує наказ по Ленінградському фронту про те, що необхідно розстрілювати сім’ї тих, хто здається в полон.

Коли завершується звільнення від фашистів України, цей дурисвіт наказує всіх мобілізованих чоловіків, навіть не переодягнувши в військову форму, не навчивши володіти зброєю, кинути в бій під Ясами і Кишиневом. Там загинуло в боях, йдучи на вірну смерть проти німецьких кулеметів, багато моїх родичів. Мій батько-фронтовик усе своє життя проклинав маршала Жукова за смерть рідного брата Тимофія. Він загинув у домашній фуфайці і ватних штанах, беззбройний у лаві наступаючих...

Більше про «геройства» цього дурисвіта-людоїда в погонах, а також нахабного мародера читайте в творах московського письменника-історика Бориса Соколова.

Ось таку війну, таких героїв нам представляє нині Перший Національний. Начебто Україна немає своїх солдатів тієї війни поміж фашистами і комуністами, які несли однаково страшне горе на наше землю.

Це явний проект Кремля з орусачення України, прищеплювання до нашої свідомості своїх псевдогероїв, нехай і геть вимазаних кров’ю українців.

І в цьому бузувірстві їм активно допомагає спеціально добрана російськомовна інтернаціональна команда керівництва ПНТ (ще цю абревіатуру можна розшифрувати, як путінське телебачення). І таке розкодування, на жаль, цілком виправдане, позаяк саме ці правителі вже виплодили на  УТ-1  прямі передачі зі служб великого українофоба, головного московського попа Кіріла - тютюново-горілчаного короля Володимира Гундяєва в миру.

Навіть москвичі, значна частина Росії сміється з цього брехливого пристосуванця, удостоївши його цими днями ганебної «Срібної калоші» в номінації «Руки по лікоть у чудесах» за «непорочне зникнення годинників». А телевізійні начальники УТ-1 все й далі ганебно лижуть його рясу.

Як розповідали мені колеги журналісти, які трудяться на ПТН, уже готуються широко висвічувати наступний візит до України цього зрадливого ченця: він має відбутися нинішнього літа.

Усе пояснюється тим, хто й кому служить.

Зверніть же увагу на те, хто за прізвищами керує українським Національним телеканалом - Бенкендорф, Денисов, Арфуш, Пантелеймонов, Ноябрьов, Толстих, Вергелесов, Метревелі.

Думаю, що коли в Україні нарешті  буде встановлено українську владу, ці горе-правителі мають постати перед судом українського народу за активне, цілеспрямоване орусачення ефіру Національного телеканалу. А це не що інше, як ніж у душу і серце України.

Керівник ПНТ і всі його заступники - дрімучі «руськоговрящіє», мислячі лише на кремлівський манер люди «Чего изволите, господа из Кремля!», котрим мова титульної нації, немовби гумус для висаджування в ньому своїх прибуткових проектів.   Робота на ПНТ - відверте і нахабне знімання пінки з щедрого фінансування телеканалу за рахунок  державного бюджету, зшитого з податків, які сплачують українці.

І хто ж тут найбільше пасеться?

Та звісно ж свої - російськомовні пристосуванці. І насамперед хитроокий Савік Шустер.  

Він увечері на екрані УТ-1, він уранці. Коли не натиснеш кнопку УТ-1. Гризе бюджет ПНТ, як іржа залізо. Насправді ж всі його передачі (пригляньтеся лишень) на один копил, побудовані за однією схемою. Ці сумнівні рейтинги з заздалегідь підібраною аудиторією. Маніпуляція на маніпуляції. Бридко дивитися, слухати.

Просто верне від цього неголеного словоблуддя...

Дивуюся лише одному, чому в цього заїжджого заробітчанина немає ще звання Героя України... Він уже так постарався заради Партії регіонів. Він уже виплекав стількох спікерів із тих запліснявілих донецьких кущів...

А звання Героя Росії, у пана Шустера, напевне, вже є. Щоправда, під великим секретом. Агентів впливу, відомо,  здають не менше, як за пів століття...


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, письменник


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS