Останнє у блогах

Більше

Архів


Загадався Чорнобиль

Юрій Луканов , 26.04.2012 14:48

Своє перебування Чорнобилі, в зоні ліквідації аварії я пам’ятаю якимись дрібними уривками. Тоді республіканські газети за рішенням ЦК компартії України взяли шефство над тамтешньою багатотиражкою «Трибуна енергетика» і посилали своїх кореспондентів на два тижні працювати в редакції.

Я був кореспондентом популярної на той час «Молоді України». Мене ніхто не примушував - їхати до Чорнобиля викликався сам. Сьогодні пам’ятаю лише одну статтю про якогось рядового воїна. Більше - нічого з тем, які висвітлював тоді. Був там ще через рік після аварії і тоді вже пам’ятаю краще.

Можливо, така забудькуватість - це певний психологічний феномен. Я сприймав все це як звичайну роботу і не усвідомлював, що відбувається подія історичної ваги. Бо ж яка ще вага, коли все відбувається у тебе на очах?

Ось тут фото з того часу. Це ми на сходах біля редакції «Трибуны Энергетика». Я третій ліворуч. Крайній  зліва це Сергій Ромейков із Запоріжжя. Він навчався на факультеті журналістки московського університету і приїхав від якоїсь газети висвітлювати події. Через два роки помер, але, кажуть, не від опромінення, а від ниркововї хвороби. Уявіть собі, що я його не пам’ятаю. Це мені нагадали коллеги, які тоді зі мною працювали.

Другий зліва це Олександр Фомін з «Робітничої газети», з яким ми жили в одній кімнаті. Праворуч від мене Василь Чорний. Він у наш час працював в «Гезете по-киевски». Де зараз - не знаю. І крайній Олександр Сердюк. Де зараз працює - не знаю. До речі, статус ліквідатора так собі і не оформив. А то б уже отримував пенсію. Тисяч тридцять, яка там каже АзаровJ)))))


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, який грає вар`ята, за сумісництвом голова Незалежної медіа-профспілки України, http://yuriylukanov.ucoz.ua/


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS