Останнє у блогах

Більше

Архів


Клюєва у головні проктологи

Юрій Луканов , 25.04.2012 12:32

Дискусія в розсилці «Стоп цензурі» з приводу реакції на те, що охоронець Андрія Клюєва обматюкав журналіста УП Сергія Лещенка, показала розгубленість журналістів і громадських організацій. Ледь не всі учасники дискусії заявили, що заяви жодного ефекту не дають, що треба діяти якось інакше, треба радикальніше, наприклад, розкидати листівки з ложі преси парламенту. Тут же прихильники цієї пропозиції отримали аргумент, що листівки - це ті ж заяви, тільки в інший спосіб. Отож, обговорення зайшло в глухий кут. 

Автор цих рядків, будучи на публічній посаді голови Незалежної медіа-профспілки України, за статутом має право представляти організацію у період між засіданнями її керівних органів. Як правило, коли випускається якась дискусійна заява, я виставляю її на обговорення у комітетську розсилку. Але в цьому випадку вирішив цього не робити. Склав і поширив заяву із сатиричним закликом до президента перетворити Раду очолюваної ним Ради нацбезпеки на Головну проктологічну раду, оскільки співробітники Клюєва дуже добре знаються на анальних отворах. 

Звісно, я розіслав цю заяву у ЗМІ і послав також в розсилку СЦ. Зразу знайшлися опоненти, які сказали, що такі речі від профспілки - це не смішно. Але були і прихильники, котрі заявили, що це те, що треба - в «десятку». Одна з них журналістка Ірина Соломко навіть розмістила текст заяви у себе на блозі, де за десять хвилин з’явився з десяток відгуків. Що буде далі - не знаю. 

ЗМІ поки що не виявили бажання це публікувати. Мабуть, вони ще не доросли до мого розуміння цієї проблемиJ))))))))))

Моя позиція наступна: по-перше, згадаймо, що всі найбільш ідіотські речі робляться з розумним виглядом обличчя. Досить подивитися на фейси наших політиків, щоб зайвий раз в цьому переконатися. 

 По-друге, ми живемо в країні з неадекватною владою. Майже всі форми і методи впливу на неї, які застосовуються в розвинених демократіях, у нас пробуксовують. Військовий переворот або інший масовий тиск ми організувати не здатні. Принаймні - на сьогодні. Тому лишається чи не єдиний ефективний засіб. Згадайте фразу нашого земляка Миколи Гоголя: «Сміху боїться той, хто вже нічого не боїться». 

Ну а чому профспілкова організація не може дозволити посміятися - цього, хоч застрельте, я збагнути не можу. Особисто я сміюся з дотепів незалежно від того, хто їх автор - людина чи група людей. 

Отож, смійтеся, брати мої, прошу вас, благаю. 

І наостанок, власне, сам текст заяви.

P.S. До речі, дискусія у "Стоп цензурі» вже схиляється до того, щоб провести сатиричну акцію. Ви на правильному шляху, колеги!

ПРЕС-РЕЛІЗ

Комітет Незалежної медіа-профспілки України

Контактний телефон +38 050 310 44 41


НМПУ закликає призначити Андрія Клюєва головним проктологом держави


25 квітня 2012 року. Незалежна медіа-профспілка України закликає президента Віктора Януковича перекваліфікувати Раду національної безпеки і оборони у Головну Раду з проктології , а її голову Андрія Клюєва призначити головним проктологом держави. Одночасно слід надати звання Заслужених проктологів України тим співробітникам пана Клюєва, які вчора біля Верховної Ради спілкувалися з журналістом.

Пропозиція від НМПУ виникла після уважного вивчення запису, на якому відтворено високоінтелектуальне спілкування охоронців добродія Клюєва з журналістом під стінами парламенту. Експерти НМПУ прийшли до висновку, що охоронці працевлаштовані не за фахом. Адже вони продемонстрували блискуче знання анального отвору і методів його лікування. Тому саме цієї сфери і має стосуватися професійна діяльність вчорашніх співрозмовників журналіста.

Як повідомляють серйозні джерела, охоронці Андрія Клюєва перешкоджали виконанню журналістом своїх професійних обов’язків. На прохання назватися один з них сказав, що його ху... знаходиться в його жо... .


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, який грає вар`ята, за сумісництвом голова Незалежної медіа-профспілки України, http://yuriylukanov.ucoz.ua/


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS