Останнє у блогах

Більше

Архів


Круглий стіл щодо захисту свободи слова від "теоретиків тонкої етики"

Юрій Шеляженко, 28.03.2012 16:17

«Круглий стіл» з питань захисту права українських журналістів на свободу слова відбувся 22 березня 2012 р. Свої критичні думки стосовно діяльності ГО "Комісія з журналістської етики" висловили: Роман Барашев, журналіст газети "2000"; Клим Братковський, адвокат; Любов Дорофеєва, журналіст газети "Юридичний вісник України"; Наталя Сидорова, журналіст газети "Вечірні вісті"; Дмитро Федоренко, головний редактор сайту RT.KORR; Денис Ципін, юрист; Володимир Шаров, головний редактор газети "Юридичний вісник України"; Юрій Шеляженко, головний редактор газети "Правдошукач".

Для захисту права на свободу думки та висловлювань журналісти створили неформальне об’єднання "КОЛО", перше рішення якого про необ’єктивність та образливий характер тексту «Рішення Комісії з журналістської етики щодо заяви А. Слюсарчука» було завірене офіційним штампом КОЛО і направлене на адресу Комісії з журналістської етики.

Учасники та гості круглого столу отримали у подарунок випуск № 1 "Інформаційного бюлетеня Колегії лицарів об’єктивності" (КОЛО).

Вашій увазі пропонується відеозапис трансляції круглого столу по телеканалу УНТ.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор газети «Правдошукач».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS