Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Архів


Запрошую на презентацію своєї книги

Юрій Дорошенко, 27.03.2012 15:44

Запрошую усіх на презентацію моєї книги «Без догмату. Релігійні магістралі», яка відбудеться у книгарні «Є» 28 березня (у середу) о 18.00 за адресою Київ, вул. Лисенка, 3, метро «Золоті ворота».

У презентації беруть участь: Дмитро Павличко, Юрій Щербак, Микола Жулинський, Олег Медведєв, протоієрей Олександр Трофимлюк та інші.

Веде презентацію Михайло Слабошпицький.

Книга збіркою матеріалів, інтерв’ю, дописів, розвідок на релігійну тематику, перша з яких побачила світ 1994 року.

 Відгуки на книгу "Без догмату. Релігійні магістралі".

Письменник, літературознавець, Герой України Дмитро ПАВЛИЧКО:

 

- Хто прагне збагнути причини ворожого ставлення сучасної Московської церкви до незалежної Української православної церкви Київського патріархату, хай прочитає книжку Юрія Дорошенка «Без догмату. Релігійні магістралі». Хто прочитає знатиме, що функції царських чиновників, а потім комуністичної партії, головних русифікаційних сил, які обертали українців у малоросів, нині виконує Московська церква Україні, прикрита фальшивою назвою Української православної церкви.

Тарас Шевченко писав «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля». А правди в Українській державі не буде доти, доки увесь український народ не згуртується в єдиній помісній Православній церкві, яку успішної будує Київський патріархат під благословенням великого українського патріота й християнського ієрарха Філарета. Коругва Київського патріархату – єдність релігійної і національної свободи української нації.

Видатний журналіст, син донецького краю, Юрій Дорошенко у своїй книзі аналізує сучасні складні, суперечні міжконфесійні і державно-церковні взаємини, а при тому аргументовано переконує в тому, що українська національна ідея на свою остаточну перемогу заряджена не лише землею, мовою, історією, а й незалежною, національною Православною церквою України, що існувала за княжих і козацьких часів, живе тепер і житиме доконче в нашій будущині.

 

Письменник, Надзвичайний і повноважний посол України Юрій ЩЕРБАК:

 

 - Книга Юрія Дорошенка, складена з невеликих за обсягом журналістських статей, сприймається, як єдина, цілісна, драматична історія Української православної церкви кінця ХХ-початку ХХІ сторіччя, як хвилюючий літопис її боротьби за самостійність.

Автор переконливо показує, як Російська православна церква, всупереч християнських принципів братерства і любові, відчайдушно намагається не випускати зі своїх пазурів православну Україну; московські «смертохристи» та їх поплічники в Києві прагнуть встановити на нашій землі імперській «Руській мір» Путіна-Гундяєва.

Юрій Дорошенко – глибокий знавець духовно-релігійної проблематики, він талановито та переконливо обстоює ідею києвоцентричності Українського православ’я  - право народу та держави на єдину помісну Українську православну церкву: право, яке законно маємо з 988 року.

 

Письменник, літературознавець, видавець, Михайло СЛАБОШПИЦЬКИЙ: 

 

- Тільки безнадійно наївний не розуміє сьогодні, що церква брутально втягнена в політику. Що є конфесії, котрі борються проти Української держави, проти самої української ідеї. І є конфесії, котрі стоять в обороні її, котрі справді служать Богові й Україні.

За якими сценаріями розгортаються неправедні діяння українофобів у рясах, які несподівані потворні контамінації з’являються під вивіскою деяких конфесій, що в них справді Боже й людське, а що шантаж, ескалація зла, звичайний імперський синдром або погано замаскований цезаропапізм – про все це розумно й аргументовано пише Юрій Дорошенко.

Ця книжка – для тих, хто крізь ніагари демагогічного словоливства йде до правди. Для тих, хто обернений серцем до слова Божого. Для тих, хто прагне, щоб у рідній Україні була його рідна Церква.

 


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS