Останнє у блогах

Більше

Архів


Замогильний ранок на "Інтері"

Олег Шинкаренко, 29.02.2012 17:34

Нещодавно на Телекритиці пройшов чат із керівником програми "Ранок з Інтером" Мариною Валентюк. Спілкуючися із нашими читачами, пані Марина висловила багато цікавих ідей. Мені особисто найбільше сподобалися ці:

"Те що наша аудиторія – не амеби, це точно. Тому їм потрібна корисна інформація для практичних цілей від компетентних експертів".

"Надо любить своего зрителя и понимать, что ему действительно нужно в этот момент. Да, зритель – не амеба, но псевдоинтеллектуальные размышления с экрана ему тоже могут быть чужды". 

Мабуть, саме тому ведучий "ранкової" рубрики "Уроки мільйонера" Генадій Балашов вирішив присвятити свій черговий виступ надгробкам.

"Могильна плита - це саме те, що потрібно нашим глядачам зранку!" - вважають на каналі "Інтер". 

Я не знаю, де пан Генадій отримав кваліфікацію експерта з надгробних написів, аби проводити практикум у ранковому ефірі, але користь цієї інформації заперечити важко. 

Геть псевдоінтелектуальні роздуми з екрану! Давайте пофантазуємо про пам"ятник на могилі, бо саме такі фантазії, за словами пана Генадія Балашова, визначають все наше життя і всі наші мрії. Ну а що ж ще може його визначати? 

Виявляється, що наше життя тим краще, чим краще буде епітафія. Яка глибока думка! 

Я у жодному разі не сумніваюся, що пан Балашов живе саме заради пам"ятника, але чи варто робити такі феноменальні заяви у ранковому ефірі загальноукраїнського телеканалу? Я впевнений, що в Україні знайдеться чимало експертів із вищою освітою, що погодяться вислухати пана Генадія приватно.  

Зі свого боку мені б хотілося особисто подякувати пані Марині Валентюк за корисну інформацію. Тепер я знаю, про що треба фантазувати, аби досягти справжньої величі. Але є і одне запитання до вас, пані Марино. Ви вже розробили дизайн свого надгробку? Дуже прошу вас запостити його у Фейсбуці, цікаво подивитися!


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, блогер, письменник. У липні 2010 року Служба безпеки України заявила, що знайшла у його блозі singing-foot «погрози на адресу президента». В зв"язку із цим Олега Шинкаренка викликали на допит у прокуратуру. За словами самого Шинкаренка, працівники СБУ сформулювали свої претензії інакше. Журналісту було сказано, що деякі записи в його блозі «залишили неприємний слід у душі».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS