Останнє у блогах

Більше

Архів


«Бобік здох», Навальний!

Діана Дуцик, 14.02.2012 10:55

Справжній Навальний виявився іншим. Ми знали Навального - борця з режимом Путіна. Але справжній Навальний був в ефірі «Великої політики» у Євгена Кисельова.  

«Украина и Белоруссия являются главными геополитическими союзниками России. Наша внешняя политика должна быть максимум направлена на интеграцию с Украиной и Белоруссией... Фактически мы один и тот же народ... Мы должны усиливать интеграцию», - сказав російський блогер. А ще закликав не драматизувати той факт, що Москва буде намагатися зайняти домінуюче становище в інтеграційних процесах.

Уже затертий вираз про російську демократію, яка закінчується там, де починається українське питання, - в дії.

Українська реакція, у першу чергу в соціальних мережах, на висловлювання Навального була миттєвою.

«После высказывания Навального о его видении российско-украинских отношений мне уже не интересно стало его слушать... все... "бобик сдох"... видимо велико-имперские заморочки  у россиян активно взращиваются на протяжении многих веков... подальше от них нужно держаться.. подальше» - це один із багатьох ще достатньо толерантних коментарів, які можна знайти або в ЖЖ, або на Facebook.

Самому Навальному, схоже, на українську аудиторію, м’яко кажучи, начхати. У своєму ЖЖ він написав: «За призывы к интеграции я уже заклеймлён самостийной украинской прессой: Росоппозиционер Навальный оказался обычным имперским шовинистом. Но страшно не это, а то, что каждую новую фразу я начинаю с "ну", что ужасно».

Звісно, для Навального - важливішою є аудиторія російська. Вибори ж бо. От він і сказав те, що вона хотіла почути. Бо навіть якщо російський глядач і не дивиться «Інтер», він все одно дізнається про все в інтернеті. І потрібний інформаційний шум створено - отже, мета досягнута.

І от не вір після цього в конспірологічні версії про проекти Кремля :)


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Виконавчий директор ГО "Телекритика"


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS