Останнє у блогах

Більше

Архів


особисті враження від перегляду

Зульфія , 11.03.2009 13:57

Мені здалось, Бертолуччівська "Краса, що зникає" не давала спокою Вуді Алену, от він і вирішив оспівати свою улюбленицю - Скралет Йохансен в подібному сюжеті і з подібним антуражем - сонце, Південь Європи, художники, мистецькі дискусії, пристрасть, прекрасна панна з Америки і плавне розкриття її сексуальності. "Вікі, Крістіна, Барселона". А вийшло трошки не так, - немов чарівний ірис, розкрився Хав’єр Бардем в образі красеня-художника, який до того грав здебільшого негідників і збочених нікчем ("Старим тут не місце", "Привиди Гойі"). Відповідно, талант - усюди талант. Мені Скарлет Йохансен ніколи не подобалась, зрештою як і Пенелопа Круз. Я ніколи не вважала їх красунями, тому мене трошки підхарюють дифірамби їх красі неземній. Стосовно талантів я теж могла би сперечатись. Але я не про те.

Вуді Ален своєю стрічкою показав, що як режисер він склався, а ось як "геній" несподіваних сюжетів і дотепів - що приписувала довгі роки йому потужна піар-машина Голівуду, - ні. Тому що геній - це той, хто придумав і майстерно втілив першим.

Переглядаючи фільм, я мимоволі подумала: якби його зняли в Києві - на обличчах дівчат мали би бути тонни макіяжу, обтислі поліестерові кофтинки, джинси в стразах і звичайно, причепні нігті. Ну куди ж без них?

Коли наші жінки збагнуть, що якби вони відліпили нігті, відпустили волосся годайтись на вітрі, не вибілюючи і вичорнюючи його до ламкості, перестали нарощувать вії, татуювати брови і губи, а нарощували в собі розум, природність і красу замість пластикової личини ляльки барбі, яка би там Пенелопа і Скарлет могли дорівнятись? Тоді і Вуді, і Бернардо мусили б знімати в Києві, раз своїм нема як і нема що. Ну, а що робить Хав’єра Бардема таким привабливим мачо? Звісно, не лексус, не будинок з підвісними стелями і позолоченою порцеляною, а природність, тонка чуттєвість і душа. Такому не треба допомагати знайти наречену за мільйон. І пристосуванцем - в пошуках мільйонного посагу його теж неможливо уявити.

Щось у нас не так з генетичним кодом - потрібно перепрограмовувати. І краще дивитись бодай Алена, якщо вже Бертолуччі ніяк не дістати.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
популярна блоґер


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS