Останнє у блогах

Більше

Архів


Янукович зневажає віруючих УПЦ КП

Юрій Дорошенко, 15.12.2011 12:04

Учора було велике свято для нашої Української православної церкви Київського патріархату  - День святого Філарета Милостивого,  тезоіменитство предстоятеля УПЦ КП, Святійшого патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Цікаво, міністр культури Міша Баяніст, він же Кулиняк, у віданні якого тепер релігія, категорично відмовився підписати вітання Патріарху Філаретові і довелося це робити його заступнику, вічному начальнику, старому комсомольцеві Юрію Богуцькому. В резиденцію Патріарха цю цидулку притяг якийсь «шнурок» від департаменту у справах національностей і релігії Мінкульту. Отаке рівне ставлення до конфесій від Януковича!

За нормальних умов (та навіть за Леоніда Кучми) вітання мало б надійти навіть не від недолугого Кулиняки, а від Президента України та Прем’єр міністра. Чиновники демонстративно наплювали на більшість громадян нашої держави - віруючих Київського патріархату.

Влада зовсім «оборзєла», яка кажуть в Єнакієвому: виказує неповагу главі найбільш впливової Церкви в Україні. А те, що громадяни Україні більш шанують УПЦ КП, засвідчують усі соціологічні опитування, зроблені протягом 20 років Незалежності.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS