Останнє у блогах

Більше

Архів


Ларі Кінг «жжет»

Діана Дуцик, 28.11.2011 19:46

Ларі Кінг назвав Азарова «прямим i чесним чоловiком iз глибоким знанням свiтових справ, особливо в сферi економiки». Чим же його так вразив наш прем’єр? Мабуть, тим, що ніяк не «розрулить» ситуацію в економіці у власній країні. Чомусь «глибоке знання справ» не дозволило нашому прем’єру врегулювати бодай проблему чорнобильців та афганців, через що загинула людина. Але Ларі Кінгу навряд  чи про це відомо.

А щодо Тимошенко, то це вже якийсь зовсім непристойний стьоб: «Вiн знає Тимошенко, вона йому подобається. I йому шкода, що так вiдбувається» - сказав Кінг на прес-конференції, так і не зрозумівши, чому журналісти обсміяли його за ці слова. А це означає, що американська зірка не розуміє сучасного  українського контексту, і не було у нього такої мети його розуміти.

І тому у мене виникло зовсім спонтанно декілька запитань: а для чого взагалі приїхав Ларі Кінг і чиїм коштом? І для кого він пише інтерв’ю? Адже своє шоу він уже не веде з 2010 року. У повідомленнях інформаційних агентств про це не було нічого.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Виконавчий директор ГО "Телекритика"


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS