Останнє у блогах

Більше

Архів


Скажи катам: "Ні!"

Юрій Луканов , 16.11.2011 11:23

Знайшлася журналістка, яка має характер і, можливо, якісь ілюзії щодо нашої так званої правоохоронної і судової системи. Вона бореться за молоденьку дівчину, на яку навішали вбивство чоловіка під два метри зростом. Це Ірма Крат з Полтавщини.

Я не знаю її особисто. Але її позиція співзвучна моїй, бо сам теж написав і продовжую писати статті на тему вбивць, які не вбивали, і які сидять за гратами тільки тому, що ментам треба було прозвітувати про розкриття злочину. Однак, уже втомився. Бо журналістські статті, хоча і мають якийсь вплив, але на кінцевий результат не впливають. Людей садять пачками.

Можливо, Ірма ще не витягла розчаруватися, можливо, вона ще не цілковито усвідомила потворну і підступну природу нашої так званої правоохоронної системи. Зрештою, це не має значення. Вона не лише пише, а ще й збирає акцію протесту на підтримку дівчини, якій загрожує тривалий термін в’язниці. . Колеги, допоможіть їй хоча  б тим, що ви висвітлите  її акцію протесту.

Текст звернення Ірми нижче.

•·                                  Ірма Крат
Це стосується кожного!!!

Прийдіть 16 листопада об 14: 00 до ГЕНПРОКУРАТУРИ і скажіть КАТАМ - «НІ!»

Шановні голови громадський організацій, політичних партій, журналісти, та усі ті, хто має час, та не кам’яне серце. Дуже прошу до Генеральної Прокуратури України, де ми будемо, усі разом, вимагати звільнити з під варти маленьку сироту Вікторію Санжарівець, на яку високопосадові вирішили повісити задушення власними підтяжками колишнього двохметрового афганця Сергія Звенигородського. Є усі докази, що це зробила не вона, а зовсім інша людина, але 16 листопада будуть зачитувати їй вирок - 15 молодих років позбавлення волі. Я Вас дуже прошу, не віддайте цієї дитини на розтерзання держави. Прочитавши це повідомлення, задумайтеся над словами Юліося Фучика «Якщо ти промовчиш, коли приїдуть за твоїм сусідом, то хто стане на твій захист, коли прийдуть за тобою».
http://poltavanews.com.ua/news/point-of-view/vbivstvo-afgancya-navishuyut-na-p%E2%80%99yatnadcyatirichnu-sirotu-.aspx

Це телефон Ірми, який я знайшов у неї на Фейсбуці 996431215

А це її електронна адреса: irmakrats@bigmir.net


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, який грає вар`ята, за сумісництвом голова Незалежної медіа-профспілки України, http://yuriylukanov.ucoz.ua/


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS