Останнє у блогах

Більше

Архів


Про забезпечення апеляційного оскарження рішень (етичних оцінок) «Комісії з журналістської етики»

Юрій Шеляженко, 29.09.2011 06:35

Сьогодні я прийняв складне, але назріле рішення "Про забезпечення апеляційного оскарження рішень (етичних оцінок) «Комісії з журналістської етики»".

Апеляції вже приймаються.

От резолютивна частина:

Забезпечити апеляційне оскарження рішень (етичних оцінок) «Комісії з журналістської етики» за такими правилами.

1. Хранитель Віри є апеляційною інстанцією стосовно рішень (етичних оцінок) «Комісії з журналістської етики». Право на апеляційне оскарження надається необмеженому колу зацікавлених осіб.

2. Апеляційна скарга на рішення (етичні оцінки) «Комісії з журналістської етики» подається Хранителю Віри і має містити:

2.1. повне ім’я (найменування) та контактну інформацію скаржника;

2.2. інформацію про оскаржуване рішення;

2.3. доводи  щодо невідповідності оскаржуваного рішення принципам моралі (як-то: рішення є принизливим; містить неправдиву інформацію; суперечить вірі та переконанням людей; прийнято зі зневагою до позиції зацікавленої сторони, без уважного розгляду її доводів та доказів; не відповідає задекларованій добрій меті «формування культури професійної та чесної журналістики»; тощо);

2.4. клопотання про визнання злом оскаржуваного рішення.

3. Апеляційна скарга може містити клопотання про здійснення ритуалу нагадування відповідно до Маніфесту про ритуал нагадування для подолання зла, якщо оскаржуване рішення буде визнано злом. В рамках ритуалу нагадування з визначеною скаржником періодичністю Хранитель Віри надсилатиме «Комісії з журналістської етики» нагадування про необхідність відкликати своє рішення, яке було визнано злом, та припинити його поширення на сайті в мережі Інтернет. Таке клопотання розглядається у разі, якщо до апеляційної скарги додано певну кількість поштових марок номіналом 1 грн. 50 коп., що відповідає бажаній кількості нагадувань.

4. До апеляційної скарги додається копія оскаржуваного рішення або посилання на нього; докази, які підтверджують правоту скаржника (у разі наявності та необхідності таких); копія апеляційної скарги з додатками для «Комісії з журналістської етики».

5. За бажання скаржник може зробити пожертви на розвиток Храму Божественного Одкровення, зокрема, приклавши до апеляційної скарги будь-яку кількість поштових марок.

6. Апеляційна скарга надсилається поштою за адресою: Шеляженко Юрій Вадимович, а/с 153, м. Київ, 01042, Україна.

7. Отримавши апеляційну скаргу, Хранитель Віри вживає необхідні заходи для встановлення істини, і, перш за все, пропонує «Комісії з журналістської етики» протягом двох тижнів надати своє письмове заперечення на доводи апеляційної скарги та докази (у разі наявності та необхідності), якими підтверджуються доводи заперечення.

8. Апеляційна скарга на рішення (етичні оцінки) «Комісії з журналістської етики» розглядається як заява про розподіл добра та зла, за правилами Кодексу розподілу добра та зла. У разі невідповідності апеляційної скарги встановленій формі її зміст може розглядатися як нові обставини у процесі № 1/2010 розподілу добра та зла стосовно «Етичного кодексу українського журналіста», підручника «Журналістська етика», діяльності громадської організації «Комісія з журналістської етики»; Хранитель Віри може скласти акт про отримання такої апеляційної скарги та ініціювати процес розподілу добра та зла.

9. Розгляд апеляційних скарг на рішення (етичні оцінки) «Комісії з журналістської етики» має тривати не більш ніж 1 місяць.

10. У разі визнання злом рішень (етичних оцінок) «Комісії з журналістської етики» такі рішення (етичні оцінки) «Комісії з журналістської етики» є нікчемними.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор газети «Правдошукач».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS