Останнє у блогах

Більше

Архів


Хамство прес-служби та охорони Київської міської ради стало предметом депутатського звернення

Юрій Шеляженко, 04.03.2009 13:46

Я вже розповідав про комічну ситуацію із грою у мовчанку прес-служби Київської міської ради.

Втім, у хамстві та протизаконній кулуарності роботи органів влади насправді нема нічого смішного. Це ганебні явища, які журналістові треба щоденно поборювати. Не можна дозволяти чиновникам створювати навколо себе ауру дутого піару і не допускати "четверту владу" далі цього облудного біополя.

Мене так і не акредитували в кулуари засідання Київради для висвітлення діяльності цього органу місцевого самоврядування, довелося проникати, користуючись "політичним дахом" :) Втім, і це спрацювало ненадовго - доти, поки я не спитав Олеся Довгого, чому прес-служба міськради по-хамськи поводиться з журналістами...

Народний депутат України Андрій Михайлович Павловський звернувся до Прокурора Києва Є. Блажівського та Міністра внутрішніх справ Ю. Луценка з проханням відреагувати на факти незаконного перешкоджання професійній діяльності журналіста, а також незаконного перешкоджання роботі помічника-консультанта Народного депутата України працівниками прес-служби Київської міської ради і її виконавчого органу, а також охоронної фірми ТОВ "СВС-систем".

Депутатське звернення (200 кб, PDF).

У депутатському зверненні викладено юридичною мовою всі правопорушення "церберів" Черновецького в ході феєричної боротьби з 1 (одним) журналістом.

Слухайте також: секретар Київської міської ради Олесь Довгий доручає прес-службі акредитувати газету "Правдошукач" (mp3, 574 kB, 0:48)


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор газети «Правдошукач».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS