Останнє у блогах

Більше

Архів


Революції Фейсбуку-2

Олександр Михельсон, 11.08.2011 13:20

Памятаєте, як підлі американці за допомогою Фейсбуку та інших соціальних мереж влаштували революції в арабській Африці? Хто ж не памятає.

 

Це ж було лише кілька місяців тому. Араби Тунісу і Єгипту виходили на вулиці своїх міст, попередньо домовляючись про це в Інтернеті, й поскидали-таки своїх володарів. І кожному ясно було, що влаштували все це саме американці. Що, дарма вони той Фейсбук винаходили?

 

Жодної користі, щоправда, арабські революції Штатам поки не принесли (чи, як казав колись Іван Степанович Плющ, жодної користі, крім шкоди). Але довга рука ЦРУ продовжує копирсатись у Мережі.

 

Студенти Чилі бються з поліцією, вимагаючи, щоб їх учили не так, як хоче тамтешнє міносвіти, а так, як хочуть вони самі. На свої акції студенти збираються, домовляючись через Фейсбук.

 

Через електронні соцмережі обговорюють свої плани протестувальники в ізраїльському Тель-Авіві, котрі вимагають доступного житла.

 

В Інтернеті координують свої дії вуличні банди британських міст, із якими вже котрий день не може дати собі ради британська поліція. З огляду на безпорадність поліції, в деяких кварталах Лондона та Бірмінгема мешканці почали створювати власні загони самоборони. І вони теж координують себе через Фейсбук.

 

Під час арабських революцій роль соціальних мереж стала для широких мас чи не головним «доказом» того, що все було проведено американцями. І я вже мовчу про те, скільки глибокодумних текстів було написано в усьому світі про «нову технологію» імпорту революцій.

 

А от тепер усі чомусь мовчать. І ніхто не каже, що заворушення в Бірмінгемі, Сант’яго-де-Чилі чи Тель-Авіві інспіровані США.

 

Хоча кожному ж мало би бути ясно: раз щось робиться через Фейсбук, значить, за цим стоїть ЦРУ. Як цієї весни в Північній Африці…

 

Є, звісно, й інша думка: що банан уві сні, попри всі теорії Фрейда, означає просто банан. А вуличні заворушення, попри всю маячню «аналітиків» та політиків, означають просто, що в достатньої кількості народу з того чи іншого приводу увірвався терпець...

 

Але ми ж бо знаємо правду :)

 

 


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS