Останнє у блогах

Більше

Архів


Продовжуючи пост О.Піддубного

Зульфія , 03.03.2009 17:56

Продовжуючи пост О.Піддубного

На вулиці Червоноармійській, чи як ї тепер правильно називати - біля зеленої дощатої огорожі "обваленого" 5 років тому будинку (який так ніхто і не ремонтує, тільки поставили огорожу і лаштування, яке саме уже скоро прогниє і обвалиться) вчора побачила на лайтбоксі дві чоловічі... вибачте, по-іншому не скажеш - пики: один зловісний бритоголовий "браток", другий якийсь незрозумілий з вусами - погляд ніби трохи знічев’я ("взгляд насквозь а в рукє карамєль") і згадала, де я бачила обох, а особливо того, що з вусами. В телерекламі, звичайно.

Якийсь мобільний "шарманщик", тобто служба платних мобільних мелодій "на три цифри" розігрує такий рекламний сюжет: таксист окликає пасажира, тримаючи забутий тим на сидінні телефон, на якому теленькає якась "шансонна мелодія": "Скажи, де взяв?", а пасажир називає " три цифри", мовляв там такого є до вибору. І тут з’являється фрагмент виступу якоїсь шансонної групи, а вірніше буде сказати, угрупування, де вгодовані мордовороти " іграют і пляшут" на сцені, а дядько з вусами під нехитрих три акорди наспівує риплим голосом: "запахло вєсной. запахло вєсной." і похитується, вчепившись у мікрофон, а з-під сцени до нього тягнуться руки "нєїстових любітєлєй шансона".

Хочу особливо підкреслити, що дія в тій рекламі відбувається на фоні Львівського оперного театру, тож виходить, ніби за логікою, замовник реклами - муз. портал "на три цифри" (які, уже не пам’ятаю) звідти, що мимоволі викликає спогад про вбивство Білозіра в місті Лева. Думаю, ви пам’ятаєте, за яких обставин його штрикнули ножем. Принагідно, я особисто бажаю, аби оці розповсюждувачі рінгтонів не діждали прибутку і не пережили кризи. Мрію уже в травні побачити їх на полях Львіської області з вилами, косами і купою гною - від такого бізнес-проекту буде більше зиску, а "працювати з навозом" як бізнес-проектом, ім уже, я думаю, не звикать.

Але зараз повернімось до лайтбоксів. Так ось, на тому лайтбоксі, де оці пики і напис "Бутырка" (так називається їх музичне угрупування, з яким ці пики скоро з’являться до нас на гастролі) хтось маркером прималював величезні бульки, які ніби вилазять з ротів оцих мордоворотів, - ну знаєте, так як в коміксах, то з одного рота вилітає булька з словом "любовь!", а з другого - "добро!". І те, наскільки не в’яжуться ці слова з виразами облич "бутирчан", викликає мимовільну добру усмішку. Ось "прийом" на лом - дотепний жарт зводить нанівець "обутирчення" Києва напередодні весни, що скоро прийде, чим би не "пахло".


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
популярна блоґер


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS