Останнє у блогах

Більше

Архів


Картинка - зайва

Олександр Михельсон, 27.07.2011 19:59

Іноді знаходиш у блогах ТК класний заголовок, або класного автора (це не завжди збігається, хоч і нерідко), клікаєш, а там — “Відеотека”. Відеоблоги, одним словом.

Накільки я розумію, люди, які ведуть відеотеку — дуже позитивні люди. Декого я знаю особисто, врешті-решт :)

Але, поза тим, сенсу існування відеоблогів не розумію все одно.

Справа не тільки в тому, що ці блоги пригальмовують. Може, це проблема мого бравзера. Але справа в тому, що я особисто ще жодного відеоблогу не зміг додивитись до кінця (окрім хіба ще легендарного блогу Кутєпова про тортик від Дарки; але то був не авторський виступ, а практично повноцінний репортаж).

Я вам скажу, чому я не дивлюся відеоблоги. Справа не лише в тому, що я читаю швидше за абсолютну більшість колег. І навіть не в тому, що абсолютна більшість колег читає швидше за абсолютну більшість “пересічних громадян”. Справа в тому, що абсолютна більшість “пересічних громадян” читають швидше, ніж людина може говорити під відео/аудіозапис.

І на біса ж відвідувачеві сайту ТК витрачати час на кількахвилинне прослуховування того, що, в письмовому вигляді, можна сприйняти за двадцять секунд?!

Відеоблоги мали б сенс, якби це дійсно було відео, а не “голови-балаболови”. Проте, як правило, ніхто з авторів відеорядом як таким нітрохи не переймається.

Тому сенс відеоблогів — наразі, принаймні, - залишається для мене великою таємницею. Великою-великою. Як бронтозавр.

Може, хтось пояснить — буду вдячний.* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS