Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Oscarluq
Medicament information. Short-Term Effects. <a href="https://fastpicc.ru"> fastpicc.ru</a> order claritin pills In the USA Best what you want to know about medicine. Read now.
Коментарів: 79
HaroldAlino
1XBET входит в число наиболее популярных в РФ букмекерских контор по ставкам на спорт. Сервис функционирует по ...
Коментарів: 2779
HaroldAlino
1XBET – одна из наиболее популярных в РФ букмекерских контор по ставкам на спортивные события. Площадка функционирует ...
Коментарів: 2779
Inga
<a href=https://kuban.photography/>ку ань фото</a>
Коментарів: 30100
HaroldAlino
1XBET – одна из наиболее популярных в РФ букмекерских контор по прогнозам на спорт. Сервис функционирует по лицензии ...
Коментарів: 2779
Borisyro
Pills information sheet. Brand names. In USA <a href="https://cymbalta2021.top" ;>cymbalta2021.top</a> cymbalta cheap Everything trends of medicine. Get information here.
Коментарів: 79
HaroldAlino
1XBET – одна из самых востребованных в России букмекерских контор по ставкам на спортивные события. Площадка ...
Коментарів: 2779
HaroldAlino
1XBET – одна из наиболее востребованных в России букмекерских компаний по ставкам на спортивные события. Площадка ...
Коментарів: 2779
HaroldAlino
1XBET входит в число самых востребованных в России букмекерских контор по ставкам на спорт. Сервис работает на ...
Коментарів: 2779
HaroldAlino
1XBET – одна из самых востребованных в РФ букмекерских компаний по ставкам на спортивные события. Сервис работает ...
Коментарів: 2779

Архів


Закон Азарова

Олександр Михельсон, 08.06.2011 12:12

Президент Янукович насварив премєра Азарова. З уряду звільнено міністра ЖКГ Тихонова. Голова Нацбанку Арбузов критикує Кабмін.

Очевидно, Азарова таки звільнять, висновують аналітики.

Вони мають рацію. Микола Янович в немилості. Крім вищеперерахованих, нещодавно ми побачили тому найвагоміший доказ. Я маю на увазі «добровільну відмову» пана Азарова від перекриття доріг на шляху слідування його кортежу.

Український чиновник ніколи добровільно не відмовляється від привілеїв. Саме це слово недарма означає «приватні закони». Як право французького графа середніх віків потоптати селянське поле під час полювання, як право японського самурая випробувати нового меча на шиї першого-ліпшого простолюдина.

Не кажу вже про те, що якби відмова від перекриття доріг була власною ініціативою премєр-міністра, це стало б неприпустимим викликом самому Вікторові Федоровичу. Що ж це вийшло б: глава уряду зображує великого демократа, а глава держави продовжує викликати ненависть київських водіїв? Що ще за натяки?

Словом, те, що пан Азаров віднині стоятиме в пробках – не більше, ніж сигнал високопосадовцям. Вони такі речі розуміють правильно. Як, утім, і те, що премєрові таки дозволили зберегти обличчя, пославшись на нібито власну волю. Адже якщо зовсім «опустити» главу уряду в очах підлеглих, вони його й не слухатимуть – а хто тоді займатиметься поточними справами? Не Сам же?..

Такі от кепські справи в Миколи Яновича. За службу йому, безперечно, вдячні… Але життя на Олімпі владно вимагає нових героїв.

Цікаво буде подивитись, чи перекриватимуть вулиці для проїзду наступного премєра.    


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS