Останнє у блогах

Більше

Архів


Львове, пробач!

Зоя Казанжи, 16.05.2011 18:11

Вони - одеська «Родіна» та кримське «Русскоє єдінство», - хотіли, щоб у Львові сталося те, що сталося. При благословенні продажної антиукраїнської влади та СБУ Хорошковського. Їм треба було, щоб канали світу транслювали «нелюдське обличчя українського фашизму». Вони роблять все, щоб Україна як держава не відбулася. Вони радіють, коли нас роздирають чвари і сварки. Вони свідомо маніпулюють людськими переконаннями і людською гідністю, вони отримують кайф, коли українці знищують один одного.

Львове, пробач,що купка дегенератів із Одеси примусила говорити про наше місто  і про ваше  місто, як про географічні точки, де живуть не зовсім адекватні люди. Одеса - то не українофоби із марковської «Родіни», а Львів, то не ультра радикали-націоналісти із «Свободи».  

Колись, у 2007 році, Одеса дозволила, щоб лідер «Родіни» Марков та його обслуга, жорстко побили мирне зібрання на одній із головних площ Одеси. Ось посилання: http://www.youtube.com/verify_age?next_url=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DMn5XvXfMJt0

Тоді марковський канал АТВ та інші медіа, орієнтовані на цю особу, захлиналися криком, що до в’язниці хочуть посадити "святу людину - самого Маркова» через якусь нікчемну «розбиту губу націоналіста»!

І ми всі тоді проковтнули ту «розбиту губу націоналіста».

А зараз ковтаємо махрову кривавопрапорну провокацію у Львові.

Бо державі Януковича потрібні саме такі маркови і саме такі «родіни». Бо такі русошовіністи - зомбі легко можуть створити атмосферу страху  та недовіри в суспільстві. А заляканим людям не потрібні воля та демократія.

Львове, пробач!


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Медіатренер, власниця й директор креативного бюро «Жаба» (Одеса).


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS