Останнє у блогах

Більше

Архів


Шоппер-істерія

Зульфія , 02.03.2009 02:17

Останнім часом на мій номер мобільного щодня приходять смс-ки від різних ресторанів, кафе, магазинів про розпродажі, акції, якісь нові "зазивання". В такий спосіб споживача намагаються стимулювати, наївно думаючи, що це допоможе повернути рівень продажу товарів і послуг. Треба відмітить особливу істерику в спамі з боку мережі ресторанів "Козирна карта", яку би краще назвати "дорого і глупо", та дорогезних бутіків, куди і в докризові часи моя нога не ступала.

Що ж, з цього боку криза мене навіть дуже радує. Очікую справжньої боротьби за клієнта. От лише неприємно, коли смс-ка будить зранку.

Щодо "земляного", тобто дротового телефону - я подумую, чи не звернутися до Укртелекому, чи відразу до суду, - зі скаргою споживача. Зазвичай я сплачую абонплату, хоч дротовим телефоном не користуюсь майже взагалі. І протягом останніх двох років телефон завжди мовчав. Останні два місяці мені на домашній телефон почали надзвонювати якісь пришелепкуваті тітки, які "рязанскім нарєчієм" пропонують "узнать больше об амєріканской компанії...". Тітки так дістали, що я можу впевнено не брати трубку - це точно вони, а іноді навіть навмисно беру, аби обкласти їх крєпкім словцом у відповідь на общєпонятном їм язикє. Їм ніяк не спаде на думку, що треба відмічати, куди "от амєріканскай компанєї" вони вже подзвонили, а куди ні. Тож я часом "для вихлопу" підіймаю трубку, аби почастувати їх в черговий раз.

Як споживач, я вважаю, що Укртелеком мусить вживати заходів, аби такий нав’язливий телефонний спам не заважав людині спокійно жити. Так само як і мобільні оператори. До того ж, заборонити спамити в поштові скриньки, в розсилки електронної пошти а також дзвінками по телефону чи "ходоками" door-to-door з призначенням суворої адміністративної відповідальності, я вважаю, просто необхідно законодавчо.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
популярна блоґер


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS