Останнє у блогах

Більше

Архів


Знайди відмінності

Олександр Михельсон, 28.03.2011 14:39

Тим західним лідерам, чиї літаки бомбардують урядові війська Лівії, треба подумати про свої душі та про невинно загиблих. Це не я сказав, це — російський премєр Путін.

 

Очевидно, важка артилерія самих урядових військ вражала винятково повстанців. Спеціальна така артилерія, там навіть осколки після вибухів розлітаються за такою траєкторією, що мирних мешканців не зачіпають.

 

Російські опозиціонери вже посміялися (без особливих, утім, веселощів): ну да, от іще не повчав нас гуманізму чувак, який розвязав другу чеченську війну. Війну, під час якої загинуло взагалі невідомо скільки мирних мешканців — відомо тільки, що суттєво більше, ніж бойовиків.

 

Паралелі можна продовжувати. Ось полковник Каддафі обстрілює з ракетних установок Бенгазі, а Бенгазі, між тим, оголосило, що воно полковникові більше не належить. І за це полковника бомбардують. Ай-ай-ай, як недобре бомбардувати лідера суверенної держави!

 

А ось президент Саакашвілі обстрілює з ракетних установок Цхінвалі, а Цхінвалі ж теж оголосило, що Саакашвілі більше не належить — і тому Саакашвілі знов-таки бомбардують. У чому різниця? Що, Мішико — не лідер суверенної держави? Причому такий, який до влади прийшов, скажімо так, відчутно демократичнішим шляхом, ніж Муаммар?

 

Або навіть так. Ось самозвана республіка Ічкерія проголошує свою незалежність від Росії. Але той самісінький Путін вводить туди танки, і — герой. А ось проголошує незалежність від Грузії самозвана республіка Південна Осетія. І Саакашвілі вводить туди танки, і він — редиска.

 

Знайдіть десять відмінностей, ну? Чи хоча б одну?

 

Утім, не будемо чіплятися винятково до брехливо-агресивної Москви. Брехливо-агресивний Вашингтон не кращий, разом із брехливо-агресивним Лондоном. Де зброя масового враження, нібито створена покійним Садамом? Де? Ну?

 

На всіх язиках все мовчить.

 

І тільки китайці, як вчить нас відомий анекдот, тихо роблять свою безпрограшну справу.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS