Останнє у блогах

Більше

Архів


Янукович + Моссад = ? (Жарт, жарт!)

Олександр Михельсон, 22.03.2011 22:39

Про якогось собі Дірара Абусісі можна скласти три вагони версій. Це ще не кажучи про сорок діжок арештантів, які фігурують у забутій нині російській приказці.

 

Можна, скажімо, обурюватись, що співробітники ізраїльских спецслужб викрадають людей на території України, а СБУ й набріоліненого чуба не чуха. Але сенс? І так ясно, що СБУ нині керується вказівками зі Сходу. Й хіба принципово для нас, що це не Близький Схід, а Схід Північний?

 

Можна також обурюватись «сионістською воєнщиною», яка навіть за кордоном ловить директора єдиної в Секторі Газа електростанції. І тим намагається чи то припинити роботу цієї електростанції (як казали прихильники пана Абусісі пару тижнів тому), чи то дискредитувати «палестинських інтелектуалів» звинуваченнями в екстремізмі (як вони кажуть тепер). Але, знов-таки, сенс?

 

І так ясно, що якби ізраїльські специ хотіли «припинити роботу» станції, викрадати директора їм для цього не довелося б. Усе б вибухнуло «саме».

 

З іншого боку, якби конче треба було знищити товариша Абусісі, то він просто вмер би, отруївшись у поїзді «Харків – Київ» неякісними суші. (Українське слідство встановило би, що суші вироблено компанією, афільованою з рестораном Євгенії Тимошенко-Карр, про що докладно повідомило б телебачення, і тут справа й завершилась би).

 

Про «дискредитацію» просто мовчимо. Як показує вітчизняний досвід, для таких цілей людей не викрадають. Для таких цілей достатньо просто мати «правильного» міністра освіти й науки, публіциста за сумісництвом. Є думка, що де-де, а в Ізраїлі з подібними кадрами все гаразд.

 

Відтак вітчизняні конспірологи пропонують концепцію про те, що пана Абусісі не випадково викрали саме в Україні, й саме тоді, коли він їхав зі славетного технограду Харків. Мовляв, щось він там дізнався таке, корисне для своєї «електростанції». Щось аж настільки корисне, що ізарїльтяни ну не могли цим не зацікавитись. А отже,  змушені були «поцікавитись» у пана Абусісі безпосередньо.

 

Деякі теоретики натякають, що ту цікаву і для палестинців, і для ізраїльтян інформацію пан Абусісі міг отримати зовсім без дозволу СБУ. І та образилась саме тому, що не дістала своєї частки… в розслідуванні, звичайно – а ви що подумали?

 

Інші ж, навпаки, стверджують, що все цікаве Абусісі дізнався від слов’янських братів за їхньою ж, братів, згодою. От тільки якісь негідники виказали цього достойного чоловіка ізраїльській розвідці. Тій самій, до якої далеко не лише СБУ, а й «страшній та жахливій» ФСБ. Після чого і перед Києвом, і, що важливо, перед Кремлем нібито було поставлено прохання не лізти знову в дурну історію а-ля «Arctic Sea», а дати євреям розібратись із потенційно єврейськими проблемами самотужки. І нібито таке, традиційне для євреїв, прагнення, «словяни» цілком вдовольнили.

 

На мій хлопський розум, жодна з цих теорій не може розкрити всієї правди, та що там правди – істини. Адже ми забуваємо, що в нашій країні тепер є СПРАВЖНІЙ ГОСПОДАР.

 

Словом, я пропоную свою версію. І вона вкрай проста. Досить лише співставити факти. Наприклад, факт зникнення пана Абусісі стався 18 лютого. В пресу він потрапив лише 24 лютого. А статті в одному з провідних видань удостоївся аж 17 березня.

 

І от саме 17 березня Президент України Віктор Федорович Янукович сказав – прилюдно, й ні від кого не ховаючись – що тих, кого він вважає ворогами, треба запрошувати так, як це роблять євреї.

 

 

«Сьогодні йдуть суди, іде слідство по всім напрямкам. Є намагання, як кажуть, це називати політичними переслідуваннями. Дехто каже, що будемо шукати політичний притулок…», - сказав Янукович про тих колишніх чиновників, які отримали (а не «кажуть» про це) політичний притулок у Європі. Сказав відкрито, на засіданні так званої «гуманітарної Ради». І завершив так:

- Я задаю питання одному керівнику з правоохоронних органів – кажу, ви знаєте, де він знаходиться? Знаю. Ви що не можете його привезти в Україну, чи ви не знаєте, як це робиться?

Ось тут, на мою скромну думку, й приховано біса.

Адже ще ніколи українські президенти не давали підлеглим наказу викрасти... е-е-е, запросити з іншої країни людину, яку вітчизняне правосуддя хотіло би бачити тут. Тобто, може, й давали – але не публічно. Пан Янукович у цьому сенсі став першопрохідцем.

І зрозуміло, чому. Ізраїльскі спецслужби не просто так викрали - тобто запросили - серед України якогось, зізнаймося чесно, цілком байдужого нам Абусісі. Вони заплатили за це обіцянкою навчити й наших «спеців» робити те ж саме. Інакше як зрозуміти слова Януковича «ви що, не знаєте, як це робиться?!».

Це він просто перевіряв домашнє завдання, от що я вам скажу Смеётся


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS