Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Thomasbrack
wholesale n95 mask 9 coke battery. This $20 million technological retrofit is the first installation of its kind in North America and is conservatively estimated to achieve a 70 per cent reduction in coke ...
Коментарів: 22201
Monrealquids
which typically consists of compensated investment newsletters <a href=https://www.gabathuler.co.uk/>&l t;b>pandora outlet rings</b></a>, causing facial tissue to die. If the damage ...
Коментарів: 22201
Monrealquids
o las especificaciones que t creas ms importantes para tu artculo. Si te interesan productos relacionados con Bamoer SILVER EARRINGS <a href=https://www.tamwhite.co.uk/>< b>charm bracelets pandora</b></a>, ...
Коментарів: 22201
Monrealquids
die so leicht nicht von der Hand zu weisen sind. Diese zumindest zur Kenntnis zu nehmen <a href=https://www.nsmresearch.co.uk/>& lt;b>pandora charms uk sale</b></a>, that is the attorney ...
Коментарів: 22201
Tania
can hydroxychloroquine be bought over the counter
Коментарів: 737
Thomasbrack
The recirculated air goes through filters of the exact same type that we use in surgical operating theatres. That supplied air is guaranteed to be 99.97 per cent (or better) free of viruses and other particles. ...
Коментарів: 22201
Monrealquids
the platform will help streamline efforts while delivering greater efficiencies across the entire solar project life cycle.. <a href=https://www.bdance.co.uk/><b& gt;pandora online outlet</b></a>, ...
Коментарів: 22201
Arielle
best price for albuterol inhalers
Коментарів: 1590
Davidron
Доброе утро! Думаю, как и другим, бывает не терпится выпустить пар и перейти к игровые автоматы gaminator скачать ...
Коментарів: 1460
Otis
tylenol extra strength 100 caplets 500 mg
Коментарів: 1590

Архів


Волочкова - герой Галактєко

Олександр Михельсон, 03.02.2011 10:01

Добре все-таки бути політичним журналістом. Принаймні, родина стверджує, що тільки політичний журналіст міг досі не знати, хто така Анастасія Волочкова.

 

З іншого боку, саме через свою роботу я тепер це знаю. Як написала російська преса, ця сама Волочкова відмовилась від членства в партії «Єдіная Россія». Російська преса пише, що це скандал.

 

Мовляв, по-перше, цю саму Волочкову розкритикували однопартійці за якісь її еротичні фотографії, а по-друге, вона вболіває за долю Михаїла Ходорковського (про якого я, грішний, знаю таки більше, ніж про всіх російських балерин разом узятих).

 

Кому цікаво докладно (власне, чому серед читачів мого блогу не може бути фанатів Волочкової?), тим сюди. Я ж собі уявляю так, що ця Волочкова ніяка не балерина, а те, що називається  с  в  є  т  с  к  а  я   л  ь  в  і  ц  а.  Тобто я, звісно, не можу професійно судити про її балеринські таланти. Але ми ж не про них і говоримо.

 

З точки зору українського політичного журналіста, Волочкова – це якась така Наталя Могилевська* чи Таїсія Повалій**. 

 

Відтак, з точки зору українського політичного журналіста, немає нічого дивного в тому, що волочкови час від часу зі скандалом полишають партію влади, в яку колись записались «в здравом умє і твьордой памяті» /(с) А. Волочкова/, і починають називати її «етой  йо@аной партієй» /(с) А. Волочкова/.

 

І з будь-чиєї точки зору не буде нічого дивного, якщо скандальна балерина, чи хто вона там, за якийсь (короткий) час «прозріє» і повернеться, так би мовити, в лоно. Що вдієш: хтось заробляє на життя скандалами, про які пише, а хтось – тим, щоб про нього писали ті, хто пише про скандали. От і я приліпив свою лепту.

 

Втім, у мене є особистий сантимент. Виявляється, на свою попередню роботу я більше року ходив повз великий гарний портрет Анастасії Волочкової. Портрет рекламував бутік дорогоцінностей. Це неподалік від Софійської площі, він, може, там і досі висить.

 

Тож тепер хоча б знатиму, що це була не просто якась там фотомодель, а ціла велика російська знаменитість, яка може собі дозволити плакатись по Ходорковському й називати партію Владіміра Путіна «йо@аною». Особливо коли це стає модно.

 

А Наталя Могилевська, Таїсія Повалій та інші  л  ь  в  і  ц  и, чи як їх там, знатимуть, що треба робити, коли міняється політична мода.

 

 

* «Могилевська тут, у штабі, тиждень жила на дивані - просила 3 мільйони доларів гонорару. Але не можна співати на рівні сходового майданчика, ще й під фонограму, а гонорари вимагати, як у Селін Діон або Мерайї Кері», - сказав Борис Колесников у січні 2010 року в інтерв’ю «Лівому берегу». В 2004 році Могилевська підтримувала Януковича, в 2010 Тимошенко, тепер знов Януковича, корочє, ужос.

 

** Інтернет підказує, що в Росії на цю тему ще є гімнастка Хоркіна і гімнастка Кабаєва. Але він же натякає, що такі паралелі можуть завести нас надто далеко.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS