Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Архів


Малазонія жжот

Олег Покальчук, 26.02.2009 11:53

Малазонія жжот…

Я б охарактеризував роботу Ван Ейка у двох напрямах. Але не так через Путіна, як через його сусідку з косою. Бо це намьок покруче за Нострадамуса.

1. Як містичне пророцтво.Фландрія з 12 ст. процвітала. У них все було дуже добре з економікою, найкраще за всіх в Європі (славні міста Гент, Іпр і Брюгге) А потім цеховики – тодішні олігархи – вкупі з міським плебейством – заходилися скидати графів і дворян, що спиралися на збройну допомогу французьких королів. Французи почали беспредельнічать. Стався у них в 1302 році Майдан. Потім був реванш 1323–1328. Селянам і міщанам реваншисти накрутили хвоста. І так далі і пішло – повстання за повстанням. Олігархів місцевих французи врешті розбили у битві при Вестрозебеку, у 1382. Далі Фландрію анексували герцоги Бургундські, потім – Габсбурги. Потім фландрці захотіли в Євросоюз… тьху, в Утрехтську унію (1579), але в 80-х рр. 16 ст. цю територію приватизували іспанці. Потім іі поділили між Польщею і Росією… ні, вибачте, між Іспанією та Францією. А потім горда назва «Фландрія» стала історичним анахронізмом. Мораль пророцтва – будемо перед таким сусідом сильно пальці гнути – завтра станемо анахронізмом.

2. Чисто по Фрейду. По-перше. Унітаз без кришки, що вказує на високу відкритість і готовність до переговорного процесу. По-друге, собачка біля ніг дами – символ вірних надепиків, які водночас і ластяться, і вкусити хочуть, і під спідницю зазирнути. Шестерьонка на задньому плані – символ Ротарі-клубу, що безумовно вказує на світову жидомасонську змову.Ручка дверей знаходиться на животі у беременної дами, що символізує, що Україна ось-ось розродиться конституційним продуктом політичного злягання двох держаних діячів. При цьому Путін робить ручкою тіпа застережливий жест Європі, щоб вона не лізла в його лічную жизнь, бо він Європі засадить в шию каратистським ударом «шуто-учі» і втопить в сортирі. Але може з розвороту засадить і дамі, якщо вона скаже, що політичеське дитя не од нього, а ще від Буша. Парсуна с червоною талібанською хусткою на голові і ядерною кнопкою в руці говорить про вірність червоним ідеям минулого, приховані симпатії до світового тероризму і нестримне бажання хоч разок погратися дистанційкою.

П.С. Ага, там ще чиїсь античні капці в кутку. Вродє як розмір Квасьневського.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Соціальний психолог.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS