Останнє у блогах

Більше

Архів


Всі - на пляж?!

Зоя Казанжи, 31.01.2011 14:44

Вчора дивилася новини на каналі Україна. Першим йшов сюжет про ситуацію у Єгипті. Рахунок загиблих ведеться на десятки. Безлад на вулицях, із в’язниць випущені ув’язнені, почалося мародерство, у курортних містах танки ну і так далі. І тут же повідомлення: але українські туристи не відмовляються від путівок, сьогодні (тобто 30 січня) до Єгипту із Борисполя вилетіло 12 (!) літаків із туристами. Млявий коментар представника МЗС: ми не рекомендуємо без крайньої необхідності їхати до Єгипту, а що таке "крайня необхідність", то хай кожний вирішує для себе.

Ну що тут сказати?! В той час, як інші країни вивозять своїх громадян з небезпечних зараз курортів, наше МЗС лагідним голосом посилає своїх людей на ... пляж! Скажіть, це нормально?!  А якщо сьогодні-завтра будуть заблоковані аеропорти? Якщо безлад дійте до готелей? Якщо почнуть гинути туристи?

Я розумію, що ті, хто летить попри все "на курорт", заколисані солодким співом туроператорів, які не хочуть повертати гроші туристам. Але ж хіба 8-10 тисяч гривень варті власної безпеки?! Хоча, думаю, що багато від’їжджаючих просто не мають повної картини того, що там відбувається. І ніхто не зацікавлений їх об’єктивно інформувати.

І чому в новинних випусках домінують благосні повідомлення про те, що "ситуація контролюється і українці продовжуть летіти на курорти Єгипту", замість того, щоб жорстко спитати у МЗС, чому вони не втручаються в ситуацію з виїздом наших туристів до Єгипту, принаймі не інформують їх про небезпеку? Чому Азербайджан терміново вивозить своїх громадян із цієї країни, а Україна робить вигляд, що все йде так, як і має бути? Чи нам треба, щоб було море крові і гори трупів?  


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Медіатренер, власниця й директор креативного бюро «Жаба» (Одеса).


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS