Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Архів


Кровосісі живут і побєждают!

Олександр Михельсон, 31.01.2011 09:49

Українська правда” опублікувала інтервю з Юлією Тимошенко. Про сам матеріал нічого нового не скажеш: і без того за три доби, дві з яких припали на вихідні, інтервю зібрало більше трьох тисяч коментарів. Мене особисто вразило не так інтервю, як його вріз, він же — лід.

Не знаю, хто з двох шанованих мною авторів УП цей вріз писав. Може, взагалі хтось третій. В будь-якому разі, шість грубезних стилістичних помилок на тринадцять речень — це свого роду досягнення. Плюс ще стільки ж пунктуаційних, які, втім, бліднуть на тлі звороту “самий вирішальний момент” чи словосполучення “з розпущеними волосами”.

Не можна, звичайно, виключити, що колеги Лещенко й Мустафа несвідомо підлаштувалися під стиль мовлення самої Тимошенко, чия українська, як відомо, залишає бажати кращого десь тою ж мірою, що російська її головного нині опонента.

Можна також припустити, що йдеться про звичайну далекоглядність досвідчених журналістів. Я маю на увазі, що в світлі новітніх “реформ” мовно-культурної й освітньої політики суржик має всі шанси офіційно стати головною мовою країни — і що жахливіший, то краще.

І все ж боюся, що коли президент або премєр вчергове потішать виборців якими-небудь “проффесорами” чи “кровосісями”, УП просто не матиме морального права з них глузувати...


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS