Останнє у блогах

Більше

Архів


Адміністрація Президента відхрестилася від фінансування Десятинної церкви

Юрій Шеляженко, 10.01.2011 13:06

У листопаді минулого року низка лояльних владі ЗМІ поширили інформацію з посиланням на слова заступника міністра культури про нібито існуючий указ Президента про фінансування відновлення Десятинної церкви з подальшою передачею храму УПЦ МП.

З цього приводу, як редактор журналу "Мораль", 20.11.2010 р. я звернувся до Віктора Януковича з таким листом:

Шановний Віктор Федорович!

Інформаційна агенція «Інтерфакс» та газета «Известия» поширили інформацію про те, що Вами нібито підписано Указ про фінансування з державного бюджету України відбудови Десятинної церкви, яку потім буде передано одній з релігійних організацій (Українській православній церкві).
Прошу Вас повідомити, чи існує такий Указ або інші Ваші вказівки як глави держави про державну підтримку однієї з релігійних організацій.

Також прошу роз’яснити, яким чином подібні дії узгоджуються із принципами відокремлення церкви від держави та рівноправ’я релігійних організацій, які передбачені діючим законодавством. Адже поки Ви демонструєте всіляку прихильність до Руської православної церкви і її Московського Патріархату, Держкомнацрелігій продовжує протиправно відмовляти у реєстрації Статуту Релігійного центру Віри в Найвищу Цінність Людини, чим порушуються права віруючих нашої конфесії.

І от, нарешті, надійшла відповідь, у якій заступник голови Адміністрації Президента Ганна Герман спростовує участь Президента України Віктора Януковича у відбудові Десятинної церкви.

Тепер - риторичне питання: чи варто довіряти "витокам інформації" у лояльних владі ЗМІ?

Адже очевидно, що вони не перевіряють як слід важливу інформацію. Навіть не подивилися, чи є на офіційному сайті Президента той указ, про який вони повідомили читачам зі слів другорядного чиновника.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Редактор газети «Правдошукач».


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS