Останнє у блогах

Більше

Архів


Чи варто слухати новорічне привітання Януковича?

Павло Булгак, 30.12.2010 15:19

Громадянська ініціатива «Дій!» поширила відео-заклик до всіх українських телеглядачів бойкотувати новорічне звернення президента Віктора Януковича.

 «Новий рік - це свято добра, радості та надії, - йдеться у звернені. - Його ми святкуємо тільки з найближчими людьми, яких ми любимо, яким віримо і поважаємо. Не дай його зіпсувати нікому! Вимкни телевізор усього на півтори хвилини, і ти збережеш власні нерви, позбудешся неприємних емоцій і не зіпсуєш новорічний стіл. Він не чує нас, то навіщо нам слухати його?

На сайті ініціативи, де розміщений відеоролик, знятий ініціативою на підтримку своєї ідеї, до заклику приєднались уже понад 700 осіб.

Заклик, на мій погляд, цілком резонний. Причин для бойкотування новорічного звернення Януковича достатньо, і в кожного вони свої, як на Заході України, так і на Сході.

За рік, що минає, на Заході жахнулися політикою деукраїнізації та європейської дезінтеграції України з усіма наслідками цього. На Сході, і це дуже добре продемонстрував податковий Майдан - рік, що минає став роком розчарування особисто в Януковичі і його команді «професіоналів».

Останні грубо порушують свої виборчі обіцянки і проявляють повну нездатність до проведення справжніх, а не псевдо-реформ. Кумівство перевершило Ющенківський рівень, а корупція всередині цієї влади зашкалює, стає помітною навіть неозброєним оком і залишається безкарною. Елементарний приклад - «золоті» лавочки для Харківського метро. При цьому, витрати на утримання влади, на фоні безробіття, неконтрольованої продовольчої інфляції, збільшення тарифів і пенсійного віку для населення та фіскального тиску на малий бізнес - безсовісно зростають.

А головне - команда Януковича вже не рахується навіть з думкою власних виборців, не кажучи про решту України. При цьому в суспільстві вперше за останні 5 років, знову прокинувся страх. В країні швидкими темпами регресує демократія...

Маски скинуто - всі побачили, хто є хто на ділі, і тепер мають змогу на власному добробуті порівняти, як жилося при «помаранчевих» і при «донецьких». Чи може, «жить стало лучше, жить стало веселей»?


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Політичний аналітик, член ревізійної комісії Київської незалежної медіа-профспілки.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS