Останнє у блогах

Більше

Архів


Belorussia Videoplay

Олександр Михельсон, 20.12.2010 02:40

І до чого наш народ любить свободу слова – ну, просто слів немає.

Наприклад, ось тут я написав (зокрема): «Треба мати мужність чесно визнати, що жодної користі WikiLeaks світові не приніс. Більше того – не може принести».

Один з коментарів виявився цілком очікуваним (цитую): «А какую информацию можно оприлюднить для людей будет решать Национальный Совет Михельсонов, или еще лучше "правильным" гражданам (дозревшим до правильного понимания) выдавать лицензии на право не только читать пережеванную журналистами жвачку, а и знакомиться с информацией, естественно под расписку».

Сильне зауваження. Тож я дуже радий замість відповіді повідомити шановному читачеві: якраз ті, з ким несамовито бореться WikiLeaks – ну, Америка там, і всілякі інші виродки, ви мене розумієте – так ось, якраз вони такого не роблять.

Але є й інші. Саме ті, до кого в Ассанжа чомусь жодних претензій немає, і у Вас, шановний дописувачу, наскільки я розумію, претензій немає теж. І в нашого Президента нема, і в голови його (зрозумійте мене правильно) Адміністрації, і в Ганни Герман, і в Єлєни Бандарєнка. І так далі.

А там - у тих, до кого у Вас претензій немає - роблять ось так.

І ось так.

І - особливо! - ось так.

Тож порахуйте до десяти. І відчуйте різницю. А потім порахуйте ще до двадцяти. Видихніть. І тільки тоді скажіть, в якому світі ви насправді хотіли би жити.

Правдоборці ви мої.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS