Останнє у блогах

Більше

Архів


Генпрокуратура: охоронці Азарова розбили камеру законно

Азад Сафаров, 16.12.2010 12:34

Генпрокуратура не виявила ознаків злочину у діях охоронців прем’єр-міністра Миколи Азарова, які зламали камеру 5 каналу та перешкоджали працювати знімальній групі. Про це йдеться у листі заступника генерального прокурора А.Пришко до віце-спікера Миколи Томенко. Останній, нагадаю, звертався до ГПУ щодо неправомірних дій „удошників" проти знімальної групи 5 каналу. Нижче сам лист

лиист прокуратури

У листі Генпркуратури зазначено, що „військовослужбовці Управління державної охорони України діяли відповідно до вимог Закону України „Про державну охорону органів державної влади України та посадвих осіб" і своїх службових обов’язків".

У зв’язку з цим  10 грудня Головне управління військових прокуратур винесло постанову про відмову в порушенні кримінальної справи

Копію листа 5 каналу надала прес-служба Миколи Томенка. Від ГПУ жодних повідомлень або листів про відмову в порушенні кримінальної справи 5 каналу не надходило.

На сайті Генеральної прокуратури у відділі новин також жодної інформації про цю постанову.

Хоча по телефону представники військової прокуратури запевнили журналіста, що листа 5 каналу таки відправили.

P.S. В принципі, думаю, це ні для кого не буде несподіванкою. Шкода тільки кількох годин, згаяних на допиті у військвій прокуратурі.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст 5 каналу


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS