Останнє у блогах

Більше

Архів


або велике вам

Ігор Розкладай, 14.12.2010 13:59

Дівчата з Фемен завжди відрізнялися оригинальністю і навіть вміли піймати хвилю актуальних проблем (напр, свобода слова, тощо.), щоправда, здається, більше для того, щоб попіаритись.

Утім, зрозумівши, що показувати груди вже не так актуально, та й після того, як їх поперли з Майдану-2, вони вирішили вдатися до більш провокативних дій. Як то "хочу пісяти".

і ось тепер новий перл "Блядек і Блядко" (http://tabloid.pravda.com.ua/photos/4cfccc6044aa2/).

Переглядаючи цей шедеФФр вуличної пошлятини не можу не погодитись з Отаром Довженко, який днями написав, що:

залишається багато речей, наявність чи відсутність яких визначається рівнем здорового глузду, відчуття міри та смаку у людей, які вирішують, що піде в ефір.

У тих хто придумав це, а головне у того, хто це фінансує явно відсутнє відчуття міри і смаку і здорового глузду. Хоча б тому, що західні спостерігачі і журналісти це покажуть так, як вони це розуміють і у західного "пересічного" глядача/читача ще більше утвердиться думка, що українки бл... Чи може дівчата зраділи, що якщо НЕК ліквідували, то можна робити все що заманеться? При тому що НЕК ще існує і Президент лише доручив Кабміну розглянути можливість щодо її ліквідації. І прояви такого "креативу", вочевидь лише хороший аргумент поборникам моралі, що "от бачите що коїться, а ви тут хочете ліквідувати такий важливий орган"...

А може діяльність дівчаток і полягає у перетворенні на фарс важливих суспільних ініціатив?!


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Юрист Інституту медіа права.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS