Останнє у блогах

Більше

Архів


Київ в епіцентрі нового авіаспиртоскандалу

Олександр Михельсон, 13.12.2010 23:20

Приблизно в обідню пору 13 грудня мені прийшло повідмлення приблизно такого змісту: є шикарний злив з одного міністерства, чи не хочеш зробити розслідування? Якого характеру інформація, поцікавився я. Такого, - пояснило джерело, - як уже була колись. Скандального.

 

Така непевність змусила мене махнути рукою. А рівно за дві години (я перевірив за своїм телефоном) джерело скинуло одну з перших новин про українську делегацію. Ту самісіньку, яку в нетверезому вигляді чи то зняли з літака у Франкфурті-на-Майні, чи то взагалі до цього літака не пустили.

 

Перша моя думка була: ого. Певно, нашим у тому Франкфурті пивом помазано, як колись екс-міністрові внутрішніх справ Юрієві Луценку. Друга думка була така: дуже важко уявити собі, щоб з усіх 59-ти членів українськї делегації всі поголівно страждали на аерофобію. Зрештою, від аерофобії стільки не п’ють.

 

Далі потішили дві заяви. По-перше, заява речника МЗС Олександра Дікусарова. Пан Дікусаров дав зрозуміти, що «є така інформація», але не допустили на рейс лише «декілька осіб», а всі інші прийняли рішення лишитись разом із товаришами по нещастю. Відтак, група українських чинуш полетіла з Франфурта до Йоганнесбургу, ПАР, лише наступним рейсом. Треба думати, на той час вони всі протверезіли.

 

Друга заява належить головному «звинувачуваному», депутатові Верховної Ради, голові «Союзу молоді регіонів України» Андрієві Пінчуку. За його словами, ніхто взагалі нікого з рейсу… не знімав!

 

«Судите сами, мы в 22.40 вылетели из Киева, а в 10.40 были уже в ЮАР, нас могли снять с рейса? – заявив депутат «Лівому берегу», - Мы все прилетели, уже поселились в студенческом городке».

 

Це – прекрасна фраза. Я, наприклад, зеленого уявлення не маю, скільки часу триває політ до ПАР туди через Франкфурт-на-Майні. Ні там, ні там я, бачте, не бував – тим більше, за кошти держави. А от депутат Пінчук говорить про тривалість польоту Київ – Франкфурт - Йоганнесбург як про річ, очевидну кожному. І він таки має рацію: в його колі спілкування ця річ таки є очевидною!

 

Інша річ, що таким чином він виправдовується не перед якимось там електоратом, котрий і не знає, де та Південна Африка є, а – перед «старшими товаришами».

 

В результаті ми маємо три факти. Два з них – елементарні. По-перше, як показано вище, депутат Пінчук зопалу виправдовується перед своїми політичними босами. По-друге, злив – якщо вірити моєму джерелу, а в мене особисто немає сенсу йому не вірити – був зорганізований з розформованого нині (до речі, всупереч законодавству) міністерства молоді та спорту.

 

Отже, хтось у цій владі не любить пана Пінчука, головного «комсомольця» нашої недоробленої КПРС-«Регіонів»-«Обєднаної». Що, в принципі, нормальних людей           цікавити не повинно.

 

Але є й третій факт. І цей факт – сама поява інформації про те, що українські делегати нібито понапивались, як поросята, чи як верблюжата, коли вже говорити про тварин, що полюбляють випити максимально. І тут є лише одне питання:

 

Чи побачимо ми таке ж старанне дослідження цієї теми вітчизняними ЗМІ, як бачили в аналогічній ситуації з Юрієм Луценком?

Ану-мо, давайте дивитись.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Публіцист.


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS