Останнє у блогах

Більше

Останні коментарі

Архів


Цапки дістали й до України

Олександр Горобець, 08.12.2010 18:03

Гадаю, особливо не треба розповідати про те, хто такі Цапки з райцентру Кущовка Краснодарського краю Російської Федерації. Це, можна сказати, «брати по крові» нашого душогуба Лозинського із кіровоградського Голованіська, який дожив до того, що йому було все одно, що застрелити зайця чи людину. Аби лишень не толочили його вгіддя.

Ті ж бандитські методи поярмлення підлеглих, нелюдські знущання і вбивства неугодних. Таке ж показне підпорядкування правоохоронних органів на користь зграї бандитів. І покриття всього імпозантного рабовласництва діючою владою. Позаяк цапки-лозінські обов’язково ж депутати, шановані й багаті люди. Перед ними ламають шапки всі місцеві чиновники. А насправді це носії морального середньовіччя.

Сьогодні такий собі Денис Хмєлєвський із Краснодара, в російській пресі розповів про те, що в тій самі знаменитій уже Кущовці виявили п’ятнадцять рабів із України, які за їжу та дах над головою в господарстві «Артекс-Агро» (належить Надії Цапок) гнули спину на новоявлених російських рабовласників.

Ось, власне, сама розповідь:

«По мере работы следственных органов в станице Кущевская Краснодарского края появляются новые подробности деятельности местной банды.

 

Предприятие «Артекс-Агро», принадлежащее Надежде Цапок - матери, обвиняемого в убийстве 12 человек Сергея Цапка, использовало труд украинских «рабов». Начиная с 2009 года на «цапковских плантациях» гнули шеи пятнадцать граждан Украины, у которых отобрали паспорта и ничего не платили.

 

Чудом две женщины сумели бежать из плена и обратились в консульство Украины в Ростове-на-Дону. Они рассказали, что их поселили в бараках, насильственно удерживали, заставляли работать и периодически избивали за малейшие провинности. После соответствующего обращения консула Украины в правоохранительные органы в конце октября 2010 года сотрудники ГУ МВД по ЮФО освободили людей, и они благополучно вернулись на Родину.

 

Самое страшное в этой истории, что уголовное дело в отношении руководителей ООО «Артекс-Агро» и «надсмотрщиков рабов» так и не было возбуждено.

 

И если бы не массовое убийство семьи фермера в станице Кущевская, мы бы ничего об этом не узнали. Местные правоохранительные органы закрыли на это глаза.

 

Ко всему этому можно добавить, что на протяжении многих лет ООО «Артекс-Агро» находилось на хорошем счету у администрации Краснодарского края, удостаивалось высоких наград, благодарностей и т.д.

 

Эта фирма финансировалась в рамках федерального проекта «Развитие АПК». Всего ей было перечислено, как указывается в СМИ, более 160 миллионов рублей..."

 

Чи не здається вам, колеги журналісти, що ми маємо віднайти цих учорашніх рабів, які начебто повернулися з неволі на батьківщину?

Записати їх свідчення і вимагати того, щоб бідним людям було відшкодовано моральні та матеріальні збитки. 

Чи мають ці суми сплатити Цапки, чи російська влада - деталі, про які подбають юристи. Справа ЗМІ, переконаний, донести до наших людей про «заробітки» в Росії, про мучеництво в лабетах кривавих цапків. І що такому не може бути прощення.


* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Shift+Enter.

Про автора:
Журналіст, письменник


Коментарі наших відвідувачів:


+ Додати
 введіть код  

Всі записи:

Головна RSS